www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair Glaive: modulární herní myš si přizpůsobíte podle představ

Corsair Glaive: modulární herní myš si přizpůsobíte podle představ
, , aktualita
Corsair se pochlubil herní myší Glaive, která kromě RGB podsvícení, šesti programovatelných tlačítek či optického snímače s 16 000 DPI nabízí unikátní modulární design. Uživatel si tak může pomocí výměnných prvků upravit tvar a povrch myši.
K oblíbeným
reklama
Nabídka herních myší podle tvaru je poměrně široká, ale najít ideální model nemusí být vůbec snadné. Společnost Corsair proto u své nové myši Glaive využila unikátní modulární design. Vyměnitelná je část na levé straně myši, kde se uživatel dotýká těla myši svým palcem pravé ruky. Na výběr je hladký panel, pogumovaný panel s texturou nebo se značně rozšířeným prostorem pro odpočinek palce. Hráč si tedy může zvolit takový modul, který je mu při používání myši nejpohodlnější, přičemž samotná výměna je díky magnetickému připojení velmi snadná a rychlá.

K další výbavě patří oblíbené spínače Omron s životností až 50 milionů kliknutí a šest tlačítek, jejichž funkce může být přeprogramována pomocí softwaru Corsair CUE. Nastavení může být uloženo do 8MB interní paměti myši, stejně jako další hodnoty přizpůsobené uživatelem. Výrobce využil upravený optický snímač Pixart PMW3367 s citlivostí až 16 000 DPI, která je nastavitelná v krocích po 100 DPI. U high-endového herního modelu nepřekvapí ani programovatelné třízónové RGB podsvícení. Tělo myši je tvořeno kovovým skeletem a pogumovanými plastovými částmi. Ke spojení s počítačem slouží textilně opletený kabel o délce 1,8 m.

Herní myš Corsair Glaive se bude na evropských trzích prodávat za cenu 80 eur, v přepočtu asi 2 100 Kč.

Zdroj: Anandtech.com
reklama
Nejnovější články
YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně YouTube zkouší Premium Lite bez reklam za 6,99 EUR měsíčně
Reklamy jsou jedním ze způsobů, jak se financuje chod platformy YouTube a jak vydělávají youtubeři. Pokud ale uživatelé nechtějí sledovat reklamní spoty, mají nově možnost levnějšího předplatného Premium Lite.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX Minisforum nabízí výkonné mini PC HX90 s Ryzenem 9 5900HX
Společnost Minisforum zařazuje do své nabídky čím dál zajímavější modely minipočítačů ve stylu NUC. Nyní tu máme model založený na mobilním APU AMD Ryzen 9 5900HX, čili téměř nejvýkonnějším čipu svého typu
Včera, aktualita, Jan Vítek
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Včera, aktualita, Milan Šurkala