www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair nabídne nová SSD Force Series GT a Force Series 3

Corsair nabídne nová SSD Force Series GT a Force Series 3
, , aktualita
Společnost Corsair si připravila nové modely do své nabídky SSD, a to Force Series GT a Force Series 3, které naposledy obohatila v létě. Jedná se tedy o klasické 2,5" modely s rozhraním SATA 6 Gbps a tyto jsou vybaveny kontrolerem SandForce...
K oblíbeným
reklama
Společnost Corsair si připravila nové modely do své nabídky SSD, a to Force Series GT a Force Series 3, které naposledy obohatila v létě. Jedná se tedy o klasické 2,5" modely s rozhraním SATA 6 Gbps a tyto jsou vybaveny kontrolerem SandForce SF-2280. Všechny nové modely mají společnou hodnotu MTBF 2 miliony hodin a tříletou záruku.

Nový model SSD Force Series GT má kapacitu 480 GB a co se týče výkonu, pak rychlosti čtení a zápisu jsou v maximu 555 a 525 MB/s a hodnota IOPS je 85000. Cena byla stanovena na 999 USD.
 
V případě Force Series 3 jde o 180GB a 480GB verze, které nabídnou asynchronní paměti NAND Flash a výkon až 550/520 MB/s při čtení a zápisu. Ceny jsou 249 a 799 USD.
 
Zdroj: TZ Corsair
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář