Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Corsair uvedl dva kity Corsair Link pro nadšence

1.6.2011, Jan Vítek, aktualita
Corsair uvedl dva kity Corsair Link pro nadšence
Na začátku tohoto roku společnost Corsair uvedla novou technologii Corsair Link, která je zaměřena na hráče a nadšence. Jedná se o produkty pro hardwarové a softwarové monitorování a ovládání chladicího a osvětlovacího systému v PC. První...
Na začátku tohoto roku společnost Corsair uvedla novou technologii Corsair Link, která je zaměřena na hráče a nadšence. Jedná se o produkty pro hardwarové a softwarové monitorování a ovládání chladicího a osvětlovacího systému v PC.První z nových produktů se jmenuje Cooling Kit a druhý Cooling and Lightning Kit. Je tedy jasné, že první se zaměří čistě na chlazení a druhý na chlazení i osvětlení.

Oba mají u sebe hlavní jednotku Corsair Link Commander, což je 3,5" hliníková krabička, kterou můžeme zasunout do diskové šachty. K počítači se připojuje pomocí USB pro interní header na základní desce a má v sobě osm portů Corsair Link Digital. K nim budeme připojovat další produkty této firmy, jako napřklad nedávno uvedené vodní chladiče z Hydro Series.


Corsair Link Cooling Node a Corsair Link Lighting Node

Vedlejší jednotky pak jsou Corsair Link Cooling Node a Corsair Link Lighting Node pro dodatečné funkce, tedy ovládání pěti ventilátorů a sbírání údajů ze třech teplotních čidel, respektive pro ovládání dvou světelných kanálů, z nichž každý může ovládat až 33 LED pásek.

Podle typu nás tyto produkty vyjdou na 99 či 139 USD a budou k dispozici od července. Uvidíme, zda bude Corsair s tímto úspěšnější než NVIDIA se svou platformou ESA. Problém ale zůstává stejný - silně omezený výběr kompatibilních produktů, protože jde pouze o kompatibilní hardware od Corsairu.

Zdroj: TZ Corsair