www.svethardware.cz
>
>
>
>

Corsair začal dodávat skříň Carbide Series 500R

Corsair začal dodávat skříň Carbide Series 500R
, , aktualita
Společnost Corsair už v první polovině tohoto roku ohlásil nové skříně Carbide Series 500R a teprve nyní je začal dodávat na trh. Jedná se o modely typu Middle-Tower, které budou k dispozici v tmavě šedém nebo bílém provedení, a to za cenu...
K oblíbeným
reklama
Společnost Corsair už v první polovině tohoto roku ohlásil nové skříně Carbide Series 500R a teprve nyní je začal dodávat na trh. Jedná se o modely typu Middle-Tower, které budou k dispozici v tmavě šedém nebo bílém provedení, a to za cenu 139 USD - o deset "babek" více, než bylo ohlášeno v květnu.

Jejich rozměry jsou 521 x 206 x 508 mm (H x Š x V), podporovány budou základní desky formátů ATX a Micro ATX a vepředu bude panel se dvěma porty USB 3.0, jedním FireWire a dvěma audio jacky. Pod nimi najdeme čtyři pozice pro 5,25" zařízení a uvnitř dvě klece pro tři 3,5"/2,5" disky a SSD.

Dále tato skříň nabídne osm záslepek pro rozšiřující porty, boční panel s průduchy a ventilátorovými pozicemi a v základní výbavě také čtyři ventilátory - jeden 200mm v boku, dva 120mm vepředu a jeden 120mm vzadu. Záruka bude nejspíše dvouletá.
 
Zdroj: TZ Corsair
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková