www.svethardware.cz
>
>
>
>

Creative Live! Connect HD s certifikací pro Skype

Creative Live! Connect HD s certifikací pro Skype
, , aktualita
Společnost Creative se rozhodla na trh uvést novou webovou kameru, která dostala označení Live! Cam Connect HD a dostala certifikaci pro Skype. V tiskové zprávě se také uvádí, že je vybavena "objektivem z tekutých krystalů" a automatickým...
K oblíbeným
reklama
Společnost Creative se rozhodla na trh uvést novou webovou kameru, která dostala označení Live! Cam Connect HD a dostala certifikaci pro Skype. V tiskové zprávě se také uvádí, že je vybavena "objektivem z tekutých krystalů" a automatickým ostřením a také má mikrofon s funkcí pro potlačení okolního hluku. Ve Skype můžeme s ní videotelefonovat v rozlišení 720p při až 30 snímcích za sekundu.

Live! Cam Connect HD také zvládne zpracovat video do formátu H.264 a vybavena je softwarovou sadou Live! Central 3, která dokáže obraz obohatit o různé efekty, umožní natáčet celé filmy, má funkci sdílení plochy a další funkce. Kamera je již dostupná za cenu 80 euro.

Technické specifikace webové kamery Live! Cam Connect
  • Snímač s rozlišením HD 720p
  • Rozlišení videa 1280 x 720
  • Rozlišení obrazu 8 megapixelů (interpolované)
  • Rychlost snímání 30 snímků/s při rozlišení 720p
  • Objektiv z tekutých krystalů s automatickým ostřením
  • Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku
  • Funkce Plug & Chat v systému Windows, Mac OS X 10.5 a Linux 2.6
  • Tlačítko pro pořízení snímku
  • Víceúčelový podstavec

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek