www.svethardware.cz
>
>
>
>

Creative Live! Connect HD s certifikací pro Skype

Creative Live! Connect HD s certifikací pro Skype
, , aktualita
Společnost Creative se rozhodla na trh uvést novou webovou kameru, která dostala označení Live! Cam Connect HD a dostala certifikaci pro Skype. V tiskové zprávě se také uvádí, že je vybavena "objektivem z tekutých krystalů" a automatickým...
K oblíbeným
reklama
Společnost Creative se rozhodla na trh uvést novou webovou kameru, která dostala označení Live! Cam Connect HD a dostala certifikaci pro Skype. V tiskové zprávě se také uvádí, že je vybavena "objektivem z tekutých krystalů" a automatickým ostřením a také má mikrofon s funkcí pro potlačení okolního hluku. Ve Skype můžeme s ní videotelefonovat v rozlišení 720p při až 30 snímcích za sekundu.

Live! Cam Connect HD také zvládne zpracovat video do formátu H.264 a vybavena je softwarovou sadou Live! Central 3, která dokáže obraz obohatit o různé efekty, umožní natáčet celé filmy, má funkci sdílení plochy a další funkce. Kamera je již dostupná za cenu 80 euro.

Technické specifikace webové kamery Live! Cam Connect
  • Snímač s rozlišením HD 720p
  • Rozlišení videa 1280 x 720
  • Rozlišení obrazu 8 megapixelů (interpolované)
  • Rychlost snímání 30 snímků/s při rozlišení 720p
  • Objektiv z tekutých krystalů s automatickým ostřením
  • Vestavěný mikrofon s funkcí potlačení okolního hluku
  • Funkce Plug & Chat v systému Windows, Mac OS X 10.5 a Linux 2.6
  • Tlačítko pro pořízení snímku
  • Víceúčelový podstavec

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu? Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu?
O terraformaci Marsu, čili jeho přeměnu v prostředí vhodné pro život toho bylo řečeno už dost a je zřejmé, že toto je skutečné sci-fi. Ovšem co kdyby nešlo o celý Mars, ale jen o jeho části oddělené od okolí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek
Společnost Neuralink, ve které figuruje i Elon Musk, měla před pár hodinami prezentaci, kde hovořila o svých průlomech ve výzkumu ovládání elektroniky pomocí myšlenek. Vyvinula totiž rozhraní pro komunikaci s mozkem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo
Společnost In Win si pro hračičky připravila zajímavou počítačovou skříň, jejíž celé čelo může posloužit jako jeden velký displej. Nesmíme si ale představovat možnosti, která nám dávají LCD panely, jde o trošku něco jiného. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat
V posledních měsících jsme si zvykli na to, že ceny pamětí NAND Flash a DRAM, respektive výsledných produktů na nich založených, postupně vytrvale klesají. Nyní se už ale objevil hlas, který varuje před jejich opětovným růstem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek