www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative nabídne cenově dostupné bezdrátové repro

Creative nabídne cenově dostupné bezdrátové repro
, , aktualita
Creative si připravil nové bezdrátové repro, které má být zatím nejlevnějším modelem v jeho nabídce. Jedná se o Creative D80 Bluetooth, jehož cena byla stanovena na 40 euro. Výrobce vidí jeho využití především ve spolupráci s mobilními zařízeními,...
K oblíbeným
reklama
Creative si připravil nové bezdrátové repro, které má být zatím nejlevnějším modelem v jeho nabídce. Jedná se o Creative D80 Bluetooth, jehož cena byla stanovena na 40 euro.



Výrobce vidí jeho využití především ve spolupráci s mobilními zařízeními, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Díky rozhraní Bluetooth je budeme moci snadno využít jako přenosný zdroj zvuku a vyhrávat si pomocí D80 Bluetooth na vzdálenost několika metrů.

Creative D80 Bluetooth má vlastní napájení, uvnitř něj najdeme dva třípalcové reproduktory a koupit si jej můžeme v bílém provedení s růžovou, modrou, nebo zelenou krytkou reproduktorů a popřípadě v černém provedení s černou krytkou. Pro připojení dalších zdrojů zvuku pak poslouží jeden vstup AUX. K dispozici bude od poloviny tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy Astronomové mají šanci pozorovat supernovu a vznik neutronové hvězdy
Neutronové hvězdy jsou samy o sobě jedny z nejzajímavějších objektů našeho vesmíru. Měly blízko k tomu, aby se staly černou dírou, ale namísto toho jsou z nich neuvěřitelně husté koule. Nyní nám jde o vznik jedné takové z velice vzácného objektu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000 MSI už nyní ukázalo své desky s X570 pro Ryzen 3000
Základní desky s čipovými sadami X570 a potažmo i s jinými pro Ryzen 3000 by se měly odhalit až tehdy, když AMD zavelí. Nicméně společnost MSI už ukázala své nové desky, a to pěkně podrobně ve videu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz? Objevil se další test údajného CPU Ryzen 3000, bude i 5 GHz?
Už za pouhé čtyři dny nám Lisa Su představí nové 7nm procesory Ryzen 3000 a doufejme také karty s GPU Navi. Nové procesory tak už musí někde být testovány a lze očekávat, že nejnovější informace už mohou mít reálný podklad.
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa ARM ukončilo spolupráci s Huawei kvůli nařízení Trumpa
Administrativa Donalda Trumpa nařídila ukončení spolupráce americkým firmám s čínskou společností Huawei kvůli obchodní válce a obavám z různých forem špionáže. Spolupráci tak ukončilo dokonce i britské ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Včera, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů