www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative nabídne cenově dostupné bezdrátové repro

Creative nabídne cenově dostupné bezdrátové repro
, , aktualita
Creative si připravil nové bezdrátové repro, které má být zatím nejlevnějším modelem v jeho nabídce. Jedná se o Creative D80 Bluetooth, jehož cena byla stanovena na 40 euro. Výrobce vidí jeho využití především ve spolupráci s mobilními zařízeními,...
K oblíbeným
reklama
Creative si připravil nové bezdrátové repro, které má být zatím nejlevnějším modelem v jeho nabídce. Jedná se o Creative D80 Bluetooth, jehož cena byla stanovena na 40 euro.Výrobce vidí jeho využití především ve spolupráci s mobilními zařízeními, jako jsou chytré telefony nebo tablety. Díky rozhraní Bluetooth je budeme moci snadno využít jako přenosný zdroj zvuku a vyhrávat si pomocí D80 Bluetooth na vzdálenost několika metrů.

Creative D80 Bluetooth má vlastní napájení, uvnitř něj najdeme dva třípalcové reproduktory a koupit si jej můžeme v bílém provedení s růžovou, modrou, nebo zelenou krytkou reproduktorů a popřípadě v černém provedení s černou krytkou. Pro připojení dalších zdrojů zvuku pak poslouží jeden vstup AUX. K dispozici bude od poloviny tohoto měsíce.

Zdroj: TZ Creative
reklama
Nejnovější články
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy
Malých zdrojů s přiměřeným výkonem není na trhu zrovna mnoho, a tak potěší, že tu máme na výběr další. Jde o FlexGURU od FSP, které jsou modulární a nabízí výkon 250 a 300 W vhodný pro menší či úspornější sestavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek