www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative vypustil bezdrátový herní headset Tactic3D

Creative vypustil bezdrátový herní headset Tactic3D
, , aktualita
V dnešní době uvádí na trh sluchátka, a především ta herní, kdejaká dosud neznámá firma, což se však společnosti Creative netýká. Ta v těchto dnech vypouští do obchodů sluchátka Sound Blaster Tactic3D Omega, která by měla zaujmout především...
K oblíbeným
reklama
V dnešní době uvádí na trh sluchátka, a především ta herní, kdejaká dosud neznámá firma, což se však společnosti Creative netýká. Ta v těchto dnech vypouští do obchodů sluchátka Sound Blaster Tactic3D Omega, která by měla zaujmout především hráče na PC a konzolích.Přesněji se na trh chystají později v tomto týdnu a slibují vysokou odolnost díky ocelové výztuže, dále má modře podsvícené kryty reproduktorů. Ty jsou celopásmové s průměrem 50 mm a, jak jinak, slibují mohutné basy a čisté výšky.

Dále se dočkáme integrovaného ovladače hlasitosti včetně funkce mute (ztišení), odnímatelný mikrofon má funkci pro potlačení okolního hluku a také technologii VoiceFX pro přeměnu hlasu v reálném čase. A nakonec nesmí chybět kupa THX technologií - THX TruStudio Pro Crystalizer, THX TruStudio Pro Surround, THX TruStudio Pro Smart Volume, THX TruStudio Pro Dialog Plus a THX TruStudio Pro Speaker.

Ke sluchátkům dostaneme stojan Tactic3D BaseStation, jenž bude fungovat také jako transmitter a dobíjecí stanice a to vše koupíme za 180 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD Phoronix: záplatované Intely ztratily pětinásobek výkonu v porovnání s AMD
Server Phoronix se zaměřil na to, jak s výkonem procesorů Intel a AMD zamávaly veškeré záplaty proti chybám od té doby, co se objevil Spectre a Meltdown. Ukázalo se, že řeči o dopadu především na výkon CPU Intel nejsou přehnané. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek