www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Creative vypustil bezdrátový herní headset Tactic3D

Creative vypustil bezdrátový herní headset Tactic3D
, , aktualita
V dnešní době uvádí na trh sluchátka, a především ta herní, kdejaká dosud neznámá firma, což se však společnosti Creative netýká. Ta v těchto dnech vypouští do obchodů sluchátka Sound Blaster Tactic3D Omega, která by měla zaujmout především...
K oblíbeným
reklama
V dnešní době uvádí na trh sluchátka, a především ta herní, kdejaká dosud neznámá firma, což se však společnosti Creative netýká. Ta v těchto dnech vypouští do obchodů sluchátka Sound Blaster Tactic3D Omega, která by měla zaujmout především hráče na PC a konzolích.Přesněji se na trh chystají později v tomto týdnu a slibují vysokou odolnost díky ocelové výztuže, dále má modře podsvícené kryty reproduktorů. Ty jsou celopásmové s průměrem 50 mm a, jak jinak, slibují mohutné basy a čisté výšky.

Dále se dočkáme integrovaného ovladače hlasitosti včetně funkce mute (ztišení), odnímatelný mikrofon má funkci pro potlačení okolního hluku a také technologii VoiceFX pro přeměnu hlasu v reálném čase. A nakonec nesmí chybět kupa THX technologií - THX TruStudio Pro Crystalizer, THX TruStudio Pro Surround, THX TruStudio Pro Smart Volume, THX TruStudio Pro Dialog Plus a THX TruStudio Pro Speaker.

Ke sluchátkům dostaneme stojan Tactic3D BaseStation, jenž bude fungovat také jako transmitter a dobíjecí stanice a to vše koupíme za 180 euro.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu? Aerogely jako řešení pro selektivní terraformaci Marsu?
O terraformaci Marsu, čili jeho přeměnu v prostředí vhodné pro život toho bylo řečeno už dost a je zřejmé, že toto je skutečné sci-fi. Ovšem co kdyby nešlo o celý Mars, ale jen o jeho části oddělené od okolí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek Elon Musk představuje Neuralink, čip pro čtení myšlenek
Společnost Neuralink, ve které figuruje i Elon Musk, měla před pár hodinami prezentaci, kde hovořila o svých průlomech ve výzkumu ovládání elektroniky pomocí myšlenek. Vyvinula totiž rozhraní pro komunikaci s mozkem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo In Win 309: skříň s grafickým displejem přes celé čelo
Společnost In Win si pro hračičky připravila zajímavou počítačovou skříň, jejíž celé čelo může posloužit jako jeden velký displej. Nesmíme si ale představovat možnosti, která nám dávají LCD panely, jde o trošku něco jiného. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou Cooler Master GS750: dobíjecí stojánek pro sluchátka nejen se zvukovkou
Někdo v Cooler Masteru se asi zamyslel a přemítal o tom, co si asi nejčastěji potřebujeme vedle desktopu odložit. Přišel na telefon a sluchátka, přičemž aby to mělo celé smysl, bude to vhodné spojit i s funkcemi navíc. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat Ceny NAND Flash a DRAM by se prý brzy mohly začít zvyšovat
V posledních měsících jsme si zvykli na to, že ceny pamětí NAND Flash a DRAM, respektive výsledných produktů na nich založených, postupně vytrvale klesají. Nyní se už ale objevil hlas, který varuje před jejich opětovným růstem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek