www.svethardware.cz
>
>
>
>

Cubitek nabízí modulární PC skříně Magic Cube

Cubitek nabízí modulární PC skříně Magic Cube
, , aktualita
Společnost Cubitek si připravila novou řadu modulárních PC skříní Magic Cube, která se skládá ze dvou hliníkových modelů Magic Cube B210 a Magic Cube B211. Obě mají černá těla a skládají se fakticky ze třech kusů, z nichž jeden je určený...
K oblíbeným
reklama
Společnost Cubitek si připravila novou řadu modulárních PC skříní Magic Cube, která se skládá ze dvou hliníkových modelů Magic Cube B210 a Magic Cube B211. Obě mají černá těla a skládají se fakticky ze třech kusů, z nichž jeden je určený pro základní desku a příslušné komponenty, druhý pro optické mechaniky a třetí pro pevné disky.HDD Cube podporuje 3,5" disky a je to právě tento kus, který vytváří rozdíl mezi oběma modely. B210 má HDD Cube pro tři pevné disky a jeden 80mm ventilátor, zatímco B211 má místo pro až osm disků a dva 140mm ventilátory.Skříň pro optické mechaniky má místo pro dva kusy, nebo jedno externí 3,5" zařízení s využitím dodávané redukce. Hlavní modul pak podporuje základní desky Extended ATX, nahoře má I/O panel s 2x USB 3.0, eSATA a 2x audio a chlazení zajistí jeden 120mm ventilátor vzadu a dva 140mm vepředu a nahoře. Všechny kusy jsou pak propojeny pomocí černých datových a napájecích kabelů.

Ceny Magic Cube B210 a B211 byly stanoveny na 180 a 200 euro. Zde najdete více fotografií.

Zdroj: TZ Cubitek
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek