Cyberpunk 2077 byl opět odložen, tentokrát do prosince

Cyberpunk 2077 byl opět odložen, tentokrát do prosince
, , aktualita
Ano, je to tak. CD Projekt Red se nedávno vytahovali, že jejich Cyberpunk 2077 je hotový a může do lisoven, aby byl připraven na listopadové vypuštění na trh. To se nakonec nestane, neboť tu máme další odklad. 
K oblíbeným
reklama
Zástupci studia CD Projekt Red se tak už musí cítit poněkud trapně, když ohlašují další zpoždění, a to zvláště poté, co akorát před třemi týdny ohlašovali, že "Cyberpunk 2077 has gone gold", čili že už je připravena verze, která je na tom tak dobře, že může jít do lisoven. Dnes se samozřejmě počítá s tím, že práce na vychytávání chyb nekončí a díky Internetu není problém připravit záplatu, kterou si hráči po vypuštění hry na trh stáhnou pro svou kopii zakoupenou na fyzickém nosiči.
 
Už jsme ale tak nějak počítali s tím, že po oznámení ze začátku října se už opravdu počítá s vypuštěním naplánovaným na 19. listopad. To už neplatí. 
 
 
Jde o dalších 21 dní, takže nové datum bylo stanoveno na 10. prosince a v CD Projekt Red už se snad nikdo nebude zlobit, když jim jen málokdo bude věřit, že jde skutečně o konečné datum. Jaké je ale zdůvodnění dalšího odkladu? 
 
Ti se v první řadě hluboce omlouvají a sdělují, že aktuálně je pro ně největší problém připravit hned devět verzí hry pro různé platformy. Jde o PC, Xbox One/X i Series X a S, dále PS4(Pro) plus PS5 a nakonec ještě Stadia. Zaměstnanci přitom pracují doma, takže o to je situace obtížnější. 
 
Nyní je tak hlavní úkol zajistit to, aby všechny verze fungovaly co možná nejlépe a tvůrci přiznávají, že si vyhradili příliš málo času, což zahrnuje i poslední resty připravované pro tzv. Day 0 patch, čili výše zmíněnou první záplatu. 
 
A tak uvidíme, zda další termín už opravdu bude dodržen, nebo ne. Snad ano a tyto peripetie budou díky samotné hře brzy zapomenuty, takže popřejme sousedům tam nahoře hodně štěstí. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TSMC dokončilo hrubou stavbu své 3nm továrny, výroba začne v roce 2022 TSMC dokončilo hrubou stavbu své 3nm továrny, výroba začne v roce 2022
Taiwan Semiconductor Manufacturing Co. dokončila hrubou stavbu své továrny, v níž se začnou vyrábět čipy pomocí 3nm technologie. Tu jsme kdysi vnímali jako součást velice nejisté budoucnosti, ovšem ta už je téměř zde.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jaká byla dostupnost nereferenčních Radeonů RX 6000? Jaká byla dostupnost nereferenčních Radeonů RX 6000?
AMD včera umožnilo vyslat do prodeje i nereferenční verze Radeonů, jejichž recenze se objevily už ve středu a byla tady jistá naděje, že právě do těchto karet putovalo podstatně více nových čipů. Nyní se ale ukazuje, že neputovalo.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
ASRock ROMED4ID-2T: EPYC nyní už i na trošku přerostlé Mini ITX ASRock ROMED4ID-2T: EPYC nyní už i na trošku přerostlé Mini ITX
Pokud má někdo zájem, může si díky společnosti ASRock postavit sestavu založenou na procesoru AMD EPYC i na desce formátu Mini ITX. Je to pravda trošinku přerostlá Mini ITX, ale ne o moc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 7 5800U na Zen 3 ukazuje vysoký nárůst IPC v Single-Core AMD Ryzen 7 5800U na Zen 3 ukazuje vysoký nárůst IPC v Single-Core
AMD nám udělalo poněkud nepořádek ve značení procesorů, a tak tu máme mobilní Ryzen 7 5700U na architektuře Zen 2 a 5800U, který už bude mít Zen 3. A jak ukazují první testy, jednovláknový výkon šel opravdu hodně nahoru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
3DMark dostal nové UI a také umí odhadovat herní výkon sestavy 3DMark dostal nové UI a také umí odhadovat herní výkon sestavy
UL Benchmarks představují novou verzi 3DMarku coby hlavní aplikace, pomocí které spouštíme všechny možné testy patřící do celé nabídky. Ta má přepracované uživatelské rozhraní a pak je tu ještě jedna novinka. 
Včera, aktualita, Jan Vítek