Cyberpunk 2077 dostal oficiální herní trailer

Cyberpunk 2077 dostal oficiální herní trailer
, , aktualita
Zásadní zvrat pro CD Projekt Red se blíží, už desátého prosince, pokud nepřijde další odklad, bude vypuštěn titul Cyberpunk 2077. Ten bude představovat odklon od série o Zaklínačovi, i když spíše tematický než žánrový. 
K oblíbeným
reklama
Cyberpunkl 2077 byl odložen už vícekrát a naposledy proto, aby bylo více času pro jeho přípravu pro celkem devět platforem: PC, Xbox One/X i Series X a S, dále PS4 (Pro) plus PS5 a nakonec ještě Stadia. Čili dle toho by už samotná hra měla být opravdu připravena, ale pracovalo se ještě na jejím přizpůsobení či vyladění dle potřeb různého hardwaru. 
 
 
Za necelé tři týdny, čili 10. prosince, tak snad tento zásadní titul pro CD Projekt Red už přijde na trh a půjde o ostře sledované vypuštění hry, která bude pro letošní rok zřejmě tou nejočekávanější, a to plným právem. Jednak od tvůrců Zaklínače 3 neočekáváme odfláknutou práci a potom půjde o přesun ze světa fantasy do tvrdé sci-fi dystopie, o čemž ostatně košatě vypovídá i zveřejněný herní trailer. 
 
 
Zasazení nebude zrovna originální, ostatně filmů a her z Ameriky po novodobé nukleární válce už bylo dost a dost, ovšem i tak se dá samotné prostředí označit za vcelku originální. Nejblíže má ve světě her asi k sérii Deus Ex, kde si také hýčkáme hrdinu vylepšeného různými technologickými augmentacemi, i když Cyberpunk 2077 by měl mít svůj systém mnohem propracovanější. 
 
V Americe s rozpadlým politickým systémem, kde moc v přežívajících městech převzaly korporace a gangy, tak načneme příběh pro jednoho hráče, který bude dle CDPR v porovnání s posledním Zaklínačem sice kratší, ale zato košatější. Nemusíme se tak obávat, že v něm nebude co dělat. A právě herní prostředí s otevřeným světem, RPG systémem a příběhem umožnilo tvůrcům zúročit své zkušenosti z her o Geraltovi z Rivie. Samozřejmě pak nepůjde o nic jiného, než o osud města Night City.
 
 
A o Keanu Reevese.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce Čtyři nové monitory Philips na českém trhu: pro hry i do práce
Philips 326P1H a 329P1H jsou monitory vhodné i pro práci vyžadující vysokou přesnost obrazu. Vybaveny jsou dokem USB-C a kamerou s Windows Hello. Philips 242E1GAEZ a 272E1GAEZ s FreeSync Premium naproti tomu najdou využití i při hraní her.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu AutoX vypouští flotilu autonomních taxi bez řidičů v čínském Šen-čenu
Máme zde další projekt autonomních vozů, který se zbavil záložních řidičů. Jde o AutoX, které do čínského Šen-čenu vypustilo 25 robotických vozů taxi bez těchto řidičů. V jiných městech jsou ještě stále přítomni.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet YouTube bude detekovat urážlivé komentáře, dá šanci se nad nimi zamyslet
Tzv. hate speech je dnes velkým tématem. Platforma YouTube proto zavede další kroky, které ji mají omezit. Při detekci urážlivého komentáře pisatele upozorní, zda ho chce opravdu odeslat a zda si nechce rozmyslet jinou formulaci.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem Qualcomm naznačuje, že díky Apple M1 se zdá být W10 pro ARM správným krokem
I když Apple nemá nic společného s operačním systémem Windows, Qualcomm naznačuje, že právě Apple M1 je tou pravou vzpruhou pro tento systém. Konkrétně jde o verzi určenou pro procesory na architektuře ARM.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake MSI omylem zveřejnilo specifikace procesoru Rocket Lake
Společnosti MSI se povedlo zveřejnit dva screenshoty z utility CPU-Z, které ukazují řadu podrobností o procesoru Intel Rocket Lake-S. Bohužel to ještě není finální model, ale inženýrský vzorek, ale i tak jde o zajímavé informace.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře