Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později

Cyberpunk 2077 dostal patch na verzi 1.1, herní vylepšení přijdou později
, , aktualita
Studio CD Projekt Red o víkendu vypustilo do světa první velkou záplatu pro Cyberpunk 2077, která verzi hry povýší na 1.1 a je určena pro PC, konzole i Stadii. Jde především o ladění, opravy, přičemž herní vylepšení ještě nečekejme. 
K oblíbeným
reklama
Dalo se očekávat, že CD Projekt Red budou nejdříve ladit svůj Cyberpunk 2077 tak, aby byl stabilnější, běžel efektivněji a také se budou řešit chyby přímo ve hře a jejích hlavních questech. Toho jsme se dočkali ke konci minulého týdne a zde si můžete přečíst o tom, co nový Patch 1.1 řeší. 
 
 
Jedná se o záležitosti týkající se jednak stability hry a využití paměti, které je se stabilitou úzce spojeno a zvláště důležité je pro konzolové verze. Dále to je řada oprav v jednotlivých questech, i když se nyní dozvídáme, že právě v nové verzi se nachází jedna závažná chyba týkající se postupu hrou a konkrétně questu Down on the Street. 
 
Dále to jsou dvě opravy pro uživatelské rozhraní či celkově vizuální stránku, ale nejde o nic významného. V případě PC verzí také byl dále opraven systém pro ukládání pozic, které už nemají objemově narůstat kvůli craftingu do obludných rozměrů, přičemž upraví se i velikost již vytvořených souborů s pozicemi. 
 
Co se týče verze pro PlayStation, ty získaly optimalizace výkonu týkající se lidí na ulicích a také byly řešeny chyby způsobující pády hry (PS4). Na Xboxu bude zase hra lépe nakládat s pamětí a v případě PC verze byla opravena chyba způsobující pád hry při jejím spouštění (karty GeForce). 
 
CDPR také uvádí, že stále sleduje reakce komunity a má v záměru hru dále vylepšovat, nicméně na tom se začne pracovat spíše až na jaře, kdy přijde i slíbené DLC zdarma coby omluva. Kdo si tak teprve chce Cyberpunk 2077 užít a přitom čeká na to, až (či spíše zda) dostanou davy lidí na ulicích alespoň základní inteligenci a policie se naučí jezdit v autech a opravdu nás stíhat namísto toho, aby se nám jako Klepna teleportovala za záda, ten se ještě načeká.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů