Cyberpunk 2077 přijde v dubnu, máme tu trailer i s Keanu Reevesem

Cyberpunk 2077 přijde v dubnu, máme tu trailer i s Keanu Reevesem
, , aktualita
Sám Keanu Reeves si nás vyzvedne na smeťáku v příběhovém traileru z očekávaného titulu Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red. Ti už také prozradili, kdy se budeme moci konečně ponořit do dystopického světa budoucnosti.
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red tak už mají pevné datum, kdy přijde na trh jejich velice toužebně očekávaný titul Cyberpunk 2077. Stane se tak 16. dubna 2020, a to ve verzích pro Xbox One, PS4 a PC. Standardní edice přijde na obvyklých 60 dolarů, ovšem sběratelská na 250 dolarů, ale k ní získáme i řadu předmětů jako řetěz na klíče, figurku nebo knihu. 
 
 
Vývojáři nás také překvapili hercem, který je neodmyslitelně spojen s žánrem sci-fi. Keanu Reeves si zahraje, jak jinak, pořádného tvrďáka vybaveného kovovou rukou. Znám tak bude jako Johnny Silverhand po vzoru stejnojmenné postavy, která se objevila v RPG hře Cyberpunk 2020. 
 
 
Samotný trailer je spíše filmový, než aby ukazoval záběry ze samotné hry, ale ty už jsme ostatně měli šanci vidět minulý rok. Nyní tak už nezbývá než čekat na dokončení celé hry a doufat, že její tvůrci nebudou muset datum nástupu na trh odsouvat. Opravdoví nedočkavci, kteří chtějí CD Projekt Red podpořit už dopředu, si mohou svou kopii předobjednat
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB
Corsair si pro návštěvníky Gamescomu připravil představení klávesnice K57 RGB Wireless Gaming Keyboard, která je první vybavená rozhraním Slipstream Wireless a RGB LED Capellix. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář