Cyberpunk 2077 přijde v dubnu, máme tu trailer i s Keanu Reevesem

Cyberpunk 2077 přijde v dubnu, máme tu trailer i s Keanu Reevesem
, , aktualita
Sám Keanu Reeves si nás vyzvedne na smeťáku v příběhovém traileru z očekávaného titulu Cyberpunk 2077 od CD Projekt Red. Ti už také prozradili, kdy se budeme moci konečně ponořit do dystopického světa budoucnosti.
K oblíbeným
reklama
CD Projekt Red tak už mají pevné datum, kdy přijde na trh jejich velice toužebně očekávaný titul Cyberpunk 2077. Stane se tak 16. dubna 2020, a to ve verzích pro Xbox One, PS4 a PC. Standardní edice přijde na obvyklých 60 dolarů, ovšem sběratelská na 250 dolarů, ale k ní získáme i řadu předmětů jako řetěz na klíče, figurku nebo knihu. 
 
 
Vývojáři nás také překvapili hercem, který je neodmyslitelně spojen s žánrem sci-fi. Keanu Reeves si zahraje, jak jinak, pořádného tvrďáka vybaveného kovovou rukou. Znám tak bude jako Johnny Silverhand po vzoru stejnojmenné postavy, která se objevila v RPG hře Cyberpunk 2020. 
 
 
Samotný trailer je spíše filmový, než aby ukazoval záběry ze samotné hry, ale ty už jsme ostatně měli šanci vidět minulý rok. Nyní tak už nezbývá než čekat na dokončení celé hry a doufat, že její tvůrci nebudou muset datum nástupu na trh odsouvat. Opravdoví nedočkavci, kteří chtějí CD Projekt Red podpořit už dopředu, si mohou svou kopii předobjednat
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře