www.svethardware.cz
>
>
>

CZC.cz chystá Black Friday a slibuje až 80% slevy

CZC.cz chystá Black Friday a slibuje až 80% slevy
, , aktualita
Pravý Black Friday se nás sice netýká, neboť ten pozítří proběhne jen v amerických obchodech, ale my se můžeme těšit na jeho českou verzi, kterou si chystá třeba společnost CZC.cz. Ta slibuje značné slevy.
K oblíbeným
reklama
Černý pátek v CZC proběhl již minulý rok, kdy firma slibovala až 40% slevy, a to až 15.000 Kč. Nicméně reakce vás čtenářů a potenciálních zákazníků nebyly veskrze pozitivní, a tak doufejme, že tento rok to bude lepší. Dle stránek CZC.cz věnovaných právě pátečnímu prodeji by nabídka měla být širší a slevy zajímavější, ale pochopitelně nelze očekávat, že oněch 80 procent slevy se bude týkat většiny zboží. Spíše půjde o výjimky.

CZC.cz je také zatím tajemný a neuvádí, jaké konkrétní produkty budou ve slevě. Na obrázku jsou pouze jejich obrysy a uvedené slevy. Ty velmi často překračují částku 1000 Kč, takže by měly zaujmout, ovšem zda je daná nabídka výhodná, či ne, to si pak bude moci každý ověřit sám s využitím portálů porovnávajících ceny produktů v internetových obchodech.

Celkem si firma chystá pro páteční prodej více než 300 produktů a dle úvodní ochutnávky půjde o tablety, mobilní telefony, notebooky a zařízení 2 v 1, počítače All in One, tiskárny, sluchátka, fotoaparáty, televizory, počítačové komponenty, herní hardware, doplňky jako pouzdra, apod. V řadě případů bude také nabídka omezena počtem dostupných kusů a zajímavé také je, že CZC.cz nenabídne všechny zlevněné produkty najednou. Něco bude k dispozici již od sedmé hodiny ranní či dokonce od půlnoci a něco až odpoledne. Poslední vlna slev přijde v šest večer.

Minulý rok firma CZC.cz zaznamenala v tento den 3,5násobně vyšší počet objednávek oproti běžnému dni.

Zdroj: TZ CZC.cz
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik11 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů