www.svethardware.cz
>
>
>

D-Link a nová síťová sada Powerline DHP-302 a DHP-303

D-Link a nová síťová sada Powerline DHP-302 a DHP-303
, , aktualita
D-Link, výrobce síťových řešení pro firmy i domácnosti, představuje novou síťovou sadu Powerline – DHP-302 a DHP-303, která umožňuje domácím uživatelům vytvořit nebo rozšířit jejich počítačovou síť prostřednictvím standardní elektrické zásuvky....
K oblíbeným
reklama
D-Link, výrobce síťových řešení pro firmy i domácnosti, představuje novou síťovou sadu Powerline – DHP-302 a DHP-303, která umožňuje domácím uživatelům vytvořit nebo rozšířit jejich počítačovou síť prostřednictvím standardní elektrické zásuvky. Data pro HD video, hudbu a další aplikace lze přenášet rychlostí až 200 Mb/s. Nová síťová sada D-Link DHP-303 obsahuje dva ethernetové adaptéry Powerline HD, díky kterým lze do domácí sítě přidat další síťová zařízení, jako jsou například počítače, HD přehrávače médií, herní konzole či routery a síťová úložiště dat – a to pomocí domovních elektrických rozvodů a elektrických zásuvek.Připojením jednoho adaptéru PowerLine do existující elektrické zásuvky tak můžete přeměnit každou elektrickou zásuvku v potenciální síťovou přípojku. Oproti předchozím modelům adaptéry DHP-302 a DHP-nabízí funkci 3DES šifrování pro zabezpečení vašeho připojení a utajení citlivých informací. Adaptéry jsou kompatibilní se zařízeními jiných výrobců, založenými na stejném standardu UPA. Cena nové síťové sady D-Link DHP-303 je 3840 Kč včetně DPH.

Zdroj: D-link
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková