www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link nabídne domácnostem bezdrátový router DIR-815

D-Link nabídne domácnostem bezdrátový router DIR-815
, , aktualita
Společnost D-Link si připravila nový multimediální DIR-815 Wireless N Home Router pro domácnosti, jenž nabídne řízení priority provozu Smart QoS vhodnéí pro hraní online her, streamování médií nebo video konference. Jeho základem je technologie...
K oblíbeným
reklama
Společnost D-Link si připravila nový multimediální DIR-815 Wireless N Home Router pro domácnosti, jenž nabídne řízení priority provozu Smart QoS vhodnéí pro hraní online her, streamování médií nebo video konference.Jeho základem je technologie Quadband, která podporuje bezdrátová pásma 2,4 GHz a 5 GHz, takže na 2,4 GHz můžeme přenášet data z Internetu a na 5 GHz zase streamovat filmy. Router také podporuje IPv6 současně s IPv4 a co se týče jeho ostatních vlastností, ty jsou následující:
  • 4x LAN Fast Ethernet porty pro pevné připojení
  • 1x WAN Fast Ethernet port pro připojení do pevné sítě nebo k ADSL modemu
  • Standard 802.11n pro nejrychlejší bezdrátový přenos
  • Dvě simultánní bezdrátové sítě pro maximální výkon přenosu médií a pro hraní online her
  • WLAN kalendář vypíná bezdrátový provoz v době, kdy není potřeba
  • Připraven na IPv6: podporuje budoucí internet
  • D-Link Green: navržen s nízkou spotřebou

Router D-Link DIR-815 je dostupný za 1 990 Kč bez DPH.

Zdroj: TZ D-Link
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů