www.svethardware.cz
>
>
>
>

D-Link si připravil válcovitý router AC1200

D-Link si připravil válcovitý router AC1200
, , aktualita
Společnost D-Link se pochlubila svým nejnovějším routerem Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Cloud Router (DIR-850L) a ač by se dle jeho označení mohlo zdát, podpora nejnovějšího standardu Wi-fi 802.11ac není zahrnuta. Nicméně ani tak nejde...
K oblíbeným
reklama
Společnost D-Link se pochlubila svým nejnovějším routerem Wireless AC1200 Dual Band Gigabit Cloud Router (DIR-850L) a ač by se dle jeho označení mohlo zdát, podpora nejnovějšího standardu Wi-fi 802.11ac není zahrnuta. Nicméně ani tak nejde o zrovna pomalý model, neboť vzduchem dokáže díky dvěma pásmům přenášet až 300 či 867 Mbps. Kompatibilní je se standardy 802.11a/b/g/n.

D-Link AC1200 dále podporuje firemní portál mydlink a současně je k tomu nabízena aplikace mydlink Lite pro iPhone, iPad či zařízení pracující s operačním systémem Android. Funkčnost dále navyšuje jeden port USB, díky němuž můžeme připojit úložné zařízení a sdílet pomocí aplikace SharePort uložené materiály (video, audio, atd). Pro nastavení routeru z telefonu pak poslouží aplikace QRS Mobile.

Router je jako obvykle vybaven pěti gigabitovými ethernetovými porty - jedním WAN a čtyřmi LAN. Jeho cena by se měla pohybovat kolem 130 USD.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář