reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Další expanze pro Elite Dangerous: Horizons je tu - The Guardians

26.10.2016, Jan Vítek, aktualita
Další expanze pro Elite Dangerous: Horizons je tu - The Guardians
Vývojáři z Frontier Developments už v září uvolnili betaverzi nového rozšiřujícího balíčku pro hru Elite Dangerous: Horizons, který je znám jako The Guardians a nyní už je tu ve finální verzi. Přináší možnost využití dronových stíhačů a řadu dalších vylepšení.
The Guardians jsou už třetí velké rozšíření hry Elite Dangerous: Horizons vyvíjenou studiem Frontier Developments. Do větších lodí si budeme moci instalovat dok pro lehké stíhače, které nás budou doprovázet v boji, přičemž půjde o postradatelné stroje, na něž máme nahlížet spíše jako na munici než jako na lodě. Řídit je budeme moci sami "na dálku", takže pilot při zničení stihače nezemře, nebo to můžeme svěřit autopilotovi. K dispozici budou celkem tři typy těchto stíhačů

Dále nám Guardians nabídnou řadu menších vylepšení týkajích se boje, obchodu a objevování neznámých končin vesmíru, ale také zbrusu novou možnost vozit pasažéry, k čemuž poslouží také zbrusu nová luxusní cestovní loď Beluga. Nemusí jít o prosté byznysmeny či výletníky na cestách, ale také o VIP, na něž budou mít zálusk piráti nebo o vězně, které zase budou chtít vysvobodit jejich kumpáni.

Hra tak díky těmto novinkám dostává další rozměr, a to už potřetí od té doby, kdy placený datadisk Horizons nabídl přistávání na vybraných planetách (bohužel ne na terraformovaných či prostě obyvatelných světech s dýchatelnou atmosférou).


Těšit se můžeme také na nové a nově zpracované vesmírné stanice, které budou detailnější a v nichž nebude chybět ani zeleň.


Vývojáři také slibují snadnější navigaci v hvězdné mapě s využitím lepších filtrů, dále možnost nechat si přivézt loď uloženou ve vzdálené stanici a využít služeb Interstellar Factors, kde budeme moci zaplatit pokuty, nebo si naopak nechat proplatit odměny, a to bez ohledu na místo, kde se nacházíme.

Zde je celý seznam změn.

Zdroj: Elite Dangerous


Zprávy Google - zde můžete nastavit sledování magazínu Svět hardware.
reklama
reklama