www.svethardware.cz
>
>
>
>

Další herní monitor od MSI: zakřivený Optix MAG271VCR se 165 Hz

Další herní monitor od MSI: zakřivený Optix MAG271VCR se 165 Hz
, , aktualita
Další novinkou v nabídce herních monitorů společnosti MSI je model Optix MAG271VCR s panelem typu VA. Jde o 27" model, který nabídne zakřivený displej (1800R) a slibuje hráčům vysokou frekvenci 165 Hz.
K oblíbeným
reklama
Společnost MSI v poslední době představila několik nových herních monitorů. Nyní si představíme další model, Optix MAG271VCR. Jde o menší 27" model, přesto nabídne výrazné zakřivení 1800R. Jeho panel je typu VA, takže poskytuje tradiční pozorovací úhly 178° a velmi vysoký kontrast 3000:1. Pokud jde o odezvu, tak ta dosahuje 1 ms (MPRT) a nechybí ani Adaptive Sync. Poněvadž jde o monitor pro hráče, máme zde velmi vysokou obnovovací frekvenci 165 Hz, která je dostupná přes Display Port i HDMI. Počítejte s tím, že monitor nabídne jen Full HD rozlišení 1920×1080 pixelů. Maximální jas monitoru je pak 250 nitů.
 
MSI Optix MAG271VCR
 
Z dalších údajů můžeme zmínit podporu 8bitových barev (16,7 milionu odstínů) a nebývale široké pokrytí barevných gamutů. Prostor sRGB pokrývá ze 114,59 %, DCI-P3 pak z 99,92 %. Co se týče portů, máme zde jeden USB-B 2.0, jack pro sluchátka, HDMI 1.4, HDMI 2.0 a DisplayPort 1.2. Pokud jde o polohování monitoru, máme zde výškové nastavení v 62mm rozsahu, náklon od -5° do +18°, natáčení o 30° doprava i doleva, je zde i funkce pivot. Možná je i montáž na zeď nebo rameno díky VESA 75×75mm. Nastavit můžete i osvětlení RGB LED díky funkci Mystic Light. To je ale jen designový prvek. Užitečná může být v praxi spíše funkce Night Vision pro prosvětlení tmavých ploch, aniž by došlo k přepálení jasů. Pro šetření očí je tu Anti-Flicker a Less Blue Light.
 
MSI Optix MAG271VCR
 
Zdroj: msi.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Dnes, článek, Jan Vítek
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku Dostupnost produktů AMD nebude dostatečná po celý zbytek roku
Ačkoliv nám firma AMD dříve slibovala, že zvláště dodávky grafických karet se v druhé polovině roku zvýší, bylo zřejmé, že poptávka s celým jejím dluhem bude těžko uspokojena. A to Lisa Su také potvrdila. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX Sapphire uvádí Nitro M01, stylovou skříň pro Mini ITX i Micro ATX
Společnost Sapphire známe spíše jako dlouhodobého AIB partnera firmy AMD, který vyráběl grafické karty ještě v době, kdy byla ATi samostatnou firmou. Nyní tu ale máme novinku v podobě počítačové skříně. 
Včera, aktualita, Jan Vítek