Další neoficiální fotky GeForce 295 GTX

Další neoficiální fotky GeForce 295 GTX
, , aktualita
V pondělí jsme Vás informovali o bližších informacích o GeForce 295 GTX. Dnes se podíváme na několik neoficiálních fotografií z jednoho asijského serveru. Na fotkách je porovnání s GeForce 7850 GX2 dále pohled na dvojici plošných spojů,...
K oblíbeným
reklama
V pondělí jsme Vás informovali o bližších informacích o GeForce 295 GTX. Dnes se podíváme na několik neoficiálních fotografií z jednoho asijského serveru. Na fotkách je porovnání s GeForce 7850 GX2 dále pohled na dvojici plošných spojů, komunikační můstky a paměťový modul.


GeForce GTX 295 a GeForce 7850 GX2

GeForce GTX 295: rozložené PCB

Plošný spoj má v zadní části otvor pro zlepšení cirkulace vzduchu. Ventilátor zároveň ochlazuje napájecí obvod obou jader.


GeForce GTX 295: jádro GT200 a komunikační můstek nForce 200 SLI

Na tomto vzorku nalezneme jádro vyrobené ve 45. týdnu 2008. Jde o GT200 vyrobené vylepšeným 55nm výrobním procesem. Jak se nedávno ukázalo, k provozu SLI na čipové sadě Intel nebí potřeba nForce 200 SLI a tak pro něj NVIDIA našla jiné uplatnění – na vlastních grafických kartách.


GeForce GTX 295: jiná fotografie nForce 200 SLI a NVIO chip

GeForce GTX 295: GDDR3 modul a chlacič

Paměťové moduly vyrobila společnost Hynix. Jedná se o 1000MHz 512Mbit GDDR3 moduly H5RS5223CFR–N0C (16M×32) s napájecím napětím 2,05 V.


Napájecí konektory a pohled na zadní stranu

Karta má špičkový příkon až 289 W, a proto je pro její správný chod nutné připojit dva napájecí konektory. Na zadním panelu naleznete dvojici DVI konektorů a DisplayPort.


Zdroj: mydrivers
reklama
Nejnovější články
Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC Intel připravil mainstreamová SSD série 670p s QLC
Intel SSD 670p dle dostupných informací patří do mainstreamu, i když nejdříve bychom si asi měli ujasnit, co dnes za takový mainstream v případě SSD můžeme považovat. Jedná se o M.2 modely pro PCIe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře