reklama
Aktuality  |  Bleskovky  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Danny723

| Svět mobilně
Registrace: 2.3.2008
Komentářů: 36, score 1.0 | Svět mobilně: 2/1.0
Účast v Expertiádách: 34 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 24 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 16.8.2021 s hodnocením +5:
Nemusí jít o scam. Prostě vidí, že tyhle články jdou do roka na trh. Udělají kampaň na něco, co ještě nejde koupit, vyberou prachy. Pár krát za rok pošlou update, že na tom dělají a na jaké problémy narazili. Mezi tím Číňani dostanou na trh desítky různých powerbank na stejném základu a organizátor kampaně si jeden model vybere, vrazí na něj své logo a pak rozešle ­"investorům­" něco, co jde tou dobou pořídit za poloviční cenu. Prostě standardní kickstarter kampaň.
Komentář z 23.1.2020 s hodnocením +3:
Nejvtipnější je to tlačítko ­"Open Office­", to je jako reklama na konkurenční free produkt :­-)
Komentář z 1.9.2014 s hodnocením +3:
Tak toho jsme si v práci, kde skoro všichni stále používáme IE8, všimli už dávno. Ale nejlepší je to, že když někteří omylem upgradovali na IE11, tak zjišťovali jak rozjet tu starou verzi googlu :­-)

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.12.2022 s hodnocením -1:
Problémem USA je jen a jen laxní přístup ke zbraním. Stačí se podívat na statistiky. V USA umírá zbraní hrozně moc lidí. Země s horšími statistikami jsou pouze Země ve válečném konfliktu nebo v podstatě ovládané drogovými kartely. To je ta ­'root cause­', nic jiného. Pokud nezpřísní zákony o zbraních, nikdy se to nezlepší. A ano, vzhledem k tomu, kde jsou teď je to práce na desetiletí až století. Ale na Evropě je krásně vidět, že to funguje.
Komentář z 9.6.2021 s hodnocením -1:
Tak peníze na účtu u banky jsou taky ­"jen nějaké číslo­". Krypto a jakákoliv měna funguje jako měna dokud jí lidé věří. Každopádně tady je hlavní problém v tom, že nový uživatel do krypto skočí aniž by si zjistil, jak s ním zacházet. Nakoupí měnu na nějaké burze a nechá jí tam. Přitom by stačilo jí převést do nějaké softwarové nebo ideálně hardwarové peněženky, kde se k těm financím nikdo nedostane ­(občas ani neznalý uživatel :­-­)­).
Komentář z 5.10.2020 s hodnocením -1:
njn, jinak to ani dopadnout nemohlo, kdysi bylo řidičů aut poskrovnu, dnes dají řidičák kdejakému joudovi s IQ tykve, pak je to na cestách o život... když se lidi neumí chovat, musí zákonitě přijít represe