reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Bleskovky  |  Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Google News  |  Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak  |   Svět mobilně
Proč mít u nás profil?
Komentáře od DavidM1
Minul jsi se povoláním.Romány píšeš ale spíše jsou to pohádky nebo scifi:­)­)­)
Nic takového co píšeš se nestane.AMD i Intel má úsporné i výkonné procesory jak do notebooku tak do stolního kancelářského PC či herního.
Na ARM není na trhu místo.Konečně to pochop.:­)­)­)
Apple je svůj svět a z pohledu globálního trhu hraje jenom na svém písečku.Klidně se za pár let může vrátit na x86.Ovcím je zcela jedno na čem jejich božstvo běží.
ARM v PC nemá co dělat.Konečně se s tím smiř...
Odpovědět2  1
Jenže oslíku.Možná to bude pod tvé rozlišovací schopnosti ale o serverech nebyla řeč.Bavíme se o klasickém PC .A tam budeš instalovat desku pro server poněkuď obtížně:­)­)­)
Do sestav ani do notebooku se ARM nedostane dříve jak za deset let.Již se s tím konečně smiř.ARM je dobrý v mobilech ale tím to končí.
Odpovědět1  0
No možná se bortí ten tvůj vysnění svět ale ARM na klasické PC nepříjde minimálně ještě 10 let.:­)
Možná do ultra levných netbooku apod.Ale to je tak vše.
Žádný velký výrobce MB.neplánuje ani uvažovat o výrobě desek.Aktuálně se na plno věnují přípravě pro Zen 4 APU a Zen 5:­)­)­)
Odpovědět2  0
Člověk nemusí být hlavně génius aby mu bylo jasné že x86 budou ještě dlouhé ale dlouhé roky hlavní platforma na PC.Mimo Jablka nikdo neplánuje masivně nasazovat ARM na Desktop a ani se neplánuje vývoj odpovídajícího hardware.
Ač se místní komická figurka snaží vytvářet iluzi že brzy dojde k nějaké revoluci,nic takového se nestane.Ono sta se podívat jak roste trpasličím tempem výkon u M1,2,3.
AMD na desktopech v koncovém prodeji slušně válcuje Intel ale koncový prodej je relativně malý trh.
Jinak ono se pořád velmi slušně prodávají i CPU pro AM4....
Odpovědět7  0
Proč neruské palivo? Do doby až ho budeme potřebovat žádné Rusko nebude.Bude jenom banda rozhádaných státečku peroucí se mezi sebou.Ještě rádi nám z ruského Chudobince palivo rádi prodají.
Odpovědět0  0
Prostá fakta oslíku.
https:­/­/www.minusrus.com­/en
Jediné hovadiny tady píšeš ty.Soudný člověk vidí totální úpadek Ruska.A přeje jím jenom to nejhorší:)
Odpovědět0  0
Nebreč proruský odpade. Chápu že pro obdivovatele jednoho směšného trpaslíka je těžké vnímat prostá fakta že Rusko je zaostalý Chudobinec před rozpadem.Otázka je jestli se dříve rozpadnou či zkrachují.:­) Na nějaké vítěství to nevypadá ani frontě:­) +­-255000 Ivánků hnojí Ukrajinu.A to za třídenní speciální operaci.Panečku,Vajgl musí být agent CIA.Jinak není možné aby byl tak hloupý:­) Evropa sjednocená,nové země v NATO,závislost na ruských surovinách skoro 0.A co získalo Rusko? Mimo národa který je bude nenávidět dalších 100 let?
Odpovědět0  0
A přitom stačí tak málo k míru.Rusko se stáhne za své hranice,zaplatí reparace Ukrajině a předá válečné zločince do Haagu.Maličkost,ne?
A srovnávat Turecko a zaostalé smardlavé Rusko.Mimo pár velkých měst je drtivá většina Ruska jak u nás před sto lety.Co by průměrná Ivan a Nastěnka dala za průměrný život v Turecku:)
Odpovědět1  1
Tak a ještě napiš z čím Rusko obchoduje? Myslíš ukradeným ukrajinským obilím nebo stejně ukradenou ocelí?
Rusko mimo surovin nemá NIC.Takže to tvé ,,obchodování,, je ve skutečnosti že Čína a Indie kupuje levně ruské suroviny a to je vše.Stačí se podívat jak spadl Rusku zisk z prodeje.Doby kdy BOHATÁ Evropa financovala provoz ruského Chudobince jsou dávno pryč.A jak se ukázalo,bolí to mnohem ale mnohem více směšné Rusko.
Bez západu bude zaostalé izolované Rusko jenom čínská čerpací stanice.Ale asi to trpaslík v Kremlu tak chtěl. Do konce roku budou na suchu s financemi a potom budou ještě vzpomínat na dobu kdy za jeden Dolar bylo sto Rublů.
Ovšem,možná ruský Chudobinec ohromí prohnilý západ vývozem špičkových ruských aut,elektroniky či telefonu.Že ne? Čím to taková ,,VELMOC,,:)
Odpovědět0  1
Západ zajisté touží ukrást smradlavému Rusku nekonečnou chudobu,populaci prolezlou AIDS a žloutenkou ...Nebo snad hliněné cesty a suché záchody?
Rusko v posledních 100 letech napadlo a okupovalo všechny sousedy a Moskva stojí za rozpoutáním 2WW.
Největší vrazi Ukrajinců jsou Moskvani.Nelze se divit že půlka republik bývalého CCCP Moskvu nenávidí stejně tak jako půlka Evropy.
A ta špička ve zbraních jsou ty dva SU SU57 nebo ty dva pojízdné ,,zázračné,, T14.Otázka potom je proč Moskva ze zoufalství vytahuje do boje ještě tanky které pamatují Stalina...
Odpovědět2  1
No já chápu zcela jasně jak je Rusko v háji:­) A ty se vrať na základku ať tě naučí psát háčky a čárky.A možná tě naučí i prosté chápaní faktu že Rusko není nic jiného než zaostalá smradlavá benzínka před krachem.Prý ,,Velmoc,, :­)­))
Odpovědět0  1
I ty brepto.Díval jsi se na kurz Rublu? :­)­)­)
Ruska ekonomika je ve stavu rozpadu.Na podzim dojdou rezervy a poté můžeme očekávat jediné a to krach Ruska.Otázka je jestli mají kam spadnout když mají hodnocení ekonomiky na úrovni Afriky.:­)
Prý velmoc.Ekonomický a vojenský trpaslík který by při konfliktu s Polskem nevydržel ani týden.A to není řeč o konfliktu s NATO....Nic nemohlo více ukázat slabost Ruska než napadení Ukrajiny.Místo druhé nejlepší armády zde máme druhou nejlepší armádu na Ukrajině:)
Odpovědět5  1
re:tombominos
Opak je pravdou.Rus nikoho nezajímá. Atuálne má za ,,spojence,, Venezuelu,Eritreu,Irán a Severní Koreu.Samé ekonomické a hospodářské giganti :­) Ne a ani Čína a již vůbec Indie nejsou spojencem Ruska.Jenom využívají ekonomické slabosti Ruska a až ho nebudou potřebovat odhodí ho jako špinavý papír.Indie aktuálně kupuje ruské suroviny mnohem levněji než před válkou a Čína bez jakýkoliv zábran plundruje Sibiř.
Rusko ztrací vliv i u bývalých republik CCCP a neberou ho vážně již ani v Africe.Viz.Nedávné fiasko s ,,konferencí,,
Rusko má inflaci 30­-50% a ekonomika je mimo ,,válečné výroby,, vlastně ve stavu zhroucení.Rubl nemá kam spadnout.V podstatě nemá cenu ani toho papíru:­)
Ten sankční západ tvoří většinu světové ekonomiky a produkce.Nějaké směšné africké země opravdu ale opravdu nezastaví rozpad a konec Ruska.Je jenom otázka času kdy zase nějaká soukromá armáda potáhne na Moskvu a tentokrát je asi nezastaví ani rozkopané dálnice::)
Odpovědět3  2
Možná to bude šokující informace:­) Ale Německo přispělo k vývoji ISS.A stejně šokující informace bude ta že Evropská kosmonautika nemá v prioritách nějaké nesmyslné vozítko jako Rusko a Čína.
NASA mimo raketoplánu nic nemá? :­) A sondy ­(nejen­) na Marsu je asi co? Politické rozhodnutí vyřadit raketoplán způsobil jenom to že NASA financovala a vlastně zachránila Roskosmos před krachem.Teď je před krachem nezachrání nikdo.Ostatně,Rusko je zemí neomezených možností:­)­))
Odpovědět3  3
Ano SOVĚTSKÝ.Jenže současné zkrachovalé Rusko ekonomicky nemá mimo žvanění a nekonečných ambicí s CCCP společného nic.Není od věci nezapomínat že jsou ekonomický,průmyslový a dnes i vojenský TRPASLÍK.
A současně bych nezapomínal proč CCCP poslalo na Měsic automaty.Mimo propagandy k ničemu.A proč se jim totálně zhroutil plán na pilotovanou misi .A i ty plány byly na hranici sebevraždy...Počínaje spojením lodě na orbitě a konče jednou osobou na Měsíci.
Takže ano,dohání vlak který dávno ujel.:­) A bude výrazně hůře...
Odpovědět5  6
https:­/­/ziegler.blog.idnes.cz­/blog.aspx?c=768060
:­)
Prostě ,,velmoc,,:­)­)­)
Výhodu mají tu že Rubl aktuálně nemá cenu ani toho papíru,tak alespoň k něčemu je:)
Odpovědět2  4
To není žádní ironie,ale prostý fakt.
Ruský kosmický program vlastně skončil.Mimo 40 let starých nosičů a lodí nemají vlastně vůbec ale vůbec nic.Tento záchvěv mrtvolné křeče je jenom divadélko pro stepního Ivana aby měl pocit jaký je ruský Chudobinec vlastně ,,velmoc,, A současně nemůže nic více demonstrovat úpadek Ruska.Sotva a to se říká jestli vůbec se dostanou na Měsíc.O nějaké meziplanetární misi se jim může jenom zdát.I ta ,,slavná,, ruská část ISS byla postavení jenom díky penězům a technologii západu...
Odpovědět5  7
Tak snad bude krásné BUM :­) Gratulujime zemi suchých záchodů že ,,úspěšně,, dohání proradný západ:­)
Odpovědět4  11
A přitom o ten tvůj čínský křáp nikdo nestojí:­) A příští Playstation bude opět na AMD...
Odpovědět0  0
Nevím jestli má smysl reagovat na to tvoje pomatené blábolení:­)
Ne nemůže tam běžet cokoliv.Z mnoha důvodů.Dnešní SW.využívá instrukce X86 které prostě ARM nemá a mít nebude.Práva vlastní pouze AMD a Intel.Veškeré Ačkové hry vychází nejprve na Konzole případně PC.
90% her pro mobilní oblast jsou totální nenáročné krávovinky.NIKDO nebude přepisovat soft psaný pro x86 na ARM
Ani Sony ani MS. nejsou blázni aby přecházeli na ARM.Nic by tím nezískali.
O provozních vlastnostech být tebou bych raději mlčel,:­) Při prostém faktu jaké jsou relativně výkonné ARM topidla.
V serverech se nasazuje ARM jenom ve specifických požadavcích.
Prostě se KONEČNĚ smiř s tím že nejbližších 10 letech budou klasické PC postaveny na x86.V podstatě nikdo se velkých výrobců neplánuje ani vyvíjet MB.pro ARM.V podstatě neexistují desky pro ARM odpovídající výbavou klasickým x86.Neexistuje ani jednotná patice pro ARM.ARM ani neplánuje něco podobného vyvíjet.Nemáš desky,nemáš SW,nemáš vývojáře a ty blouzníš o tom jak ARM nahradí x86 :­)
To že nějaký Rejžák zbastlí desku pro ARM neznamená že to někdo jiný bude dělat také.
Odpovědět3  0
Ano .Na Applu je asi použitelných her 1­/1000 toho co na PC s x86:­)
To tvoje tažení po všech webech za nesmyslnou PŘEDSTAVU že někdo bude přecházet na ARM je až komický.Řeknu ti tvrdou realitu.NIKDO v dohledné době přecházet na ARM nebude.Nikdo nechce zopakovat situaci s Tegrou v té plečce Nvidie.Jediné štěstí pro Nintendo je to že má vlastní svět her relativně nenáročných na výkon,ale přesto dnešní Switch tězce nestíhá porty her z ,,velkých,, konzolí a PC.Budoucí konzole budou na 99% postavené na X86 a na 90% opět na AMD.Nikdo soudný neplánuje přechod na ARM.Již se s tím konečně SMIŘ.
Sony kdysi vsadilo na PowerPC protože mělo výkon lepší něž X86.To ovšem u ARM neplatí v dohledné době platit nebude.Když se odmyslí Jablko u kterého hlavním cílem přechodu na ARM bylo ještě platformu více uzavřít,ARM nikdo na desktopu nebere vážné.A to tvé ČÍNSKÉ POŘÁD ROZBITÉ něco co paroduje raspberry pi 4 vlastně nikoho nezajímá.
Odpovědět3  0
Ty kecko.
V tom Orange Pi 5 Plus je hnůj jménem Rockchip RK3588 .
Výkon je proti běžnému Ryzenu tragický.
https:­/­/gadgetversus.com­/processor­/rockchip­-rk3588­-vs­-amd­-ryzen­-7­-5700g­/
1­/6 výkonu Ryzenu.No nekup to:)
Odpovědět2  0
Řeknu ti to takto.
V práci mám R5 2600X +32MB+nvme disk a doma R7 5700X+32MB+nvme.Oboje jede ve 4K.A že bych viděl v běžném použití nějaký rozdíl to ani ne...
Faktem že čistě web je asi limitován rychlosti připojení +­-100Mb a 60Mb...
Nebavíme se o hrách.Tam bude 2600x asi trochu limitovat i karty jako je rx6600.
Ano2600­(x­) nebyl v době uvedení žádný top,ale to ruku na srdce není ani 5700.:­)Niucméně,jako upgrade 2600­(x­) a 3600­(x­) je to slušný skok.O tom žádná.
Odpovědět0  0
V jaké webových operacích? :­) Nedělejte z Ryzen 2600 výkonem Atom:­) Čistě v jednojádrovém výkonu bude nárust cca.50% a vícejádrovém tak 80­-100%:tam rozdíl poznáte,ale na webu nevím nevím:­) Ano ve hrách je nárust také znatelný,ale ne dechberoucí.Od toho je 5800X3D...

Čistě v systemu poznáte SSD a přechod z 8­-16GB RAM Na 32GB již moc ne.
Tím neříkám že 5700­(G­)X jsou špatné CPU.Patří k tomu lepšímu pro AM4....Ale i ten Ryzen 2600 řadě lidí postačí.
Odpovědět0  0
A teď nám ještě řekni jak upocený Kožeňák podporuje konkurenční AMD:­)
A mimochodem,16GB na 7600­(XT­) nesmysl.Byl by to nesmysl i na 7700­(XT­) a dost možná i na 7800.
´Tyto karty budou limitovat jiné věci než VRAM.
Odpovědět5  3
Rozumně na tom nejede skoro nic.A tím bych uzavřel to jeho plácání o tom jak ARM ,,vydrtí,, x64....Nic takového se příštích 10 let nestane a nahnilé Jablko s ARM je jenom slepá vývojová větev.
Odpovědět0  0
Podívej NAIVKO.Čína směřuje k neodvratnému zhroucení režimu z prostého důvodu že jejich populační křivka je neudržitelná.Stejně tak neudržitelný je obrovský sociálně ekonomický problém.Na jedné straně nepatrná skupinka zbohatlíků a jejich dětiček žijící západním stylem života,na druhé neskutečná chudoba značné části populace.A střední třída jim vymírá...
NAIVKA má za to DIKTÁTORSKÝ režim je udržitelný,ne není.Přes vše špiclování a restrikce vlastních obyvatel je osud současné Číny spočítaný.Mohou ovšem konec režimu urychlit když napadnout Taiwan...O čem ten směšný tlustý medvídek Pú mele pravidelně.
Čína je nebezpečná zločinecká diktatura což snad pochopí i pomaleji chápající:)
Odpovědět0  0
Ano je 2023 což situace je pro Rejžáka mnohem ale mnohem horší než v roce 2010.Řada západních firem přišla na to že ,,levná výroba,, v Číně byla vykoupena čínskou špionáží a prostě z Číny výrobu přesunula jinam.KONEČNĚ západ uvalil na čínské firmy sankce a podle toho jak dopadl třeba Huawei je to více jak účinné.
A k těm autum:­) Myslíte ty auta která nesplňují základní normy běžných za západě? Ono v reálu jediný kdo montuje čínský křáp je Rusák před rozpadem...
Pokud se podívám na TOP technologických lídrů tak většina firem jsou západní.Takže Čína není ani zdaleka takový inovátor jak e snažíš marně idealizovat...
Odpovědět0  0
Kde na západě jsou civilní firmy přímo provázané a velmi pravděpodobně i řízené přímo státem či jeho armádou ?Viz. Huawei,směšný Honor či ZTE.Kde jinde je zlodějna a porušování patentů přímo řízené a vyžadované státem mimo Ruska a Číny...
A neboj.Režim v Číně směřuje ke svému konci a pravděpodobně bude potom i ta demokracie.:­) Bez ,,vývozu,, západu.
Čínan byl je a bude jenom ZLODĚJSKÁ KOPÍRKA. Naštestí západ se probudil a řada firem z Číny odchází.Co přichází je bída a úpadek na Rejžáka.
Odpovědět1  1
¨Jenže u zločinců z Pekingu nelze politiku oddělit od produkce protože Peking podporuje to že jejich firmy kradou a kopírují co se dá...Ovšem vlastní vývoj je někdy mírně řečeno nic moc:­) Takže laskavě neprovokuj s představou že Rejžák je inovátor století a je nadřazený západu tedy i nás.Odkud že je AMD,Intel,nVida? Že nejsou čínské? :­)
Ona i produkce chipu na svobodném Taiwanu je mnohem ale mnohem pokročilejší než má a bude mít medvídek Pú.Z Čínou to půjde jenom z kopce.
Odpovědět1  1
W 10 jsou v pohodě a modernější,svižnější a hezčí W11 ne?
Nějak ti to nevychází:)
Odpovědět0  4
Opraveno.To je rychlost co? U nVidie by to bylo tak do půl roku:)
Odpovědět0  0
Myslíš tu RT která sebere na nVidia kartách 1­/3 výkonu a přidá pár hnusných odlesků ? :­)
Jenom aby bylo jasno...Takový nesmysl může použít jenom zpocený Koˇžeňák na své trapné prezentaci.
Odpovědět1  0
Snad bude povídání o Amize...Která minimálně v domácnostech v ČR. Atari ST atd. počtem drtila.Atari bylo takový otloukánek skoro ve všem horší než A500.
V okolí bylo více Amigy CDTV než všech Atari dohromady:)
Odpovědět0  0
Čekal někdo něco jiného? Majitelé AM4 počínaje deskou 4xx nemají moc důvodů přecházet.Možná v budoucnu pro novou verzi PCIe.Kdo má PCIe4 má ještě o důvod méně.
Ani ne za rok je zde nová a doufejme výrazně levnější generace nových desek pro AM5 a potom se to asi začne lámat.Již z důvodu že tou dobou bude Ryzen pro AM4 asi mizet z obchodů...
Odpovědět6  0
Zdroj tohoto odvážného tvrzení?
Ono v reálu v Huawei nejde ani odemknout Bootloader.Takže všichni majitelé Huawei mají přesně 0 šanci že se někdy dostanou k možnosti nahrát alternativní rom.
Čistě teoretický by někdo mohl projít čístý Android,ale pravděpodobnost že někdo procházel,,zdrojáky,, androidu upraveného Huawei je opět skoro nulová.Mimochodem,ani o čínském ,,zázraku,, jménem Harmony se mimo toho že je to opět zkryplený Android nevíme skoro nic.:­)
Odpovědět3  1
Omyl.
Všichni F35 chtějí protože je o generaci či dvě před čímkoliv co má západní konkurence o Rusku a Číně ani nemluvě. F22 předběhl dobu,F35 je nejlepší stíhací letadlo na světe a ještě dlouhé desetiletí bude.
Odpovědět1  0
Co jim padá jako švestky? Rezavý 30 let starý šrot jménem Suchoj? Vidíš ten DROBNÝ ROZDÍL s F35 jako zcela revolučním letadlem? Ono v reálu jenom US NAVY má silnější letectvo než celé Rusko.:­) Rusko je krachující Žebrákostán který se pro prohrané válce na Ukrajině rozpadne.Není otázka jestli,ale kdy a jak...
A je zajímavé že to ,,předražené stále sedící letadlo,, chtějí všichni včetně ČR,a ruský zaostalý rezavý šrot nechce ani Indie kde totálně propadl ve srovnání se stroji západu:­)­)­) Z hovna bič neupleteš.
Odpovědět1  2
Ale jdi ty kecko:­)
Jediní komu dojdou lidi je zaostalý ruský Žebrákostán:­) Aktuálně jim uteklo více jak 30 tisíc odvedenců,70tisíc ruských mužíku je mrtvých a nový odvedenci dostávají rezavý Kalach:­)
Ruská armáda se v podstatě zhroutila,nezmůžou se na nic jiného než vraždit civilisty.Do konce roku bude osvobozená celá Ukrajina a do jara Krym.A Vajgl bude jenom koukat a směšně prskat:)
Odpovědět3  4
Oprava A620.Nicméně tyto na kost ořezané desky jsou za trest.
Odpovědět0  0
Má přijít ještě nějaké X3D a podle spekuluje se i o nových revizích nějakých procesorů pro AM4
Odpovědět1  0
B620 nejsou ani ohlášeny a výbava bude dost pravděpodobně horší jak u B550.Kupovat B620 nebude dobrý nápad...
Odpovědět0  0
Spíš je otázka jestli přijdou alespoň nějaké revize CPU pro AM4 nebo nové CPU,nebo již je vše na trhu a nic nového nebude...
Odpovědět0  0
Tak podsvícení se dá vypnout,zcela.Možná je na čase smířit se s tím že ,,herní,, znamenají podsvícené...
A zrovna G502 má jako jedna z mála herních geniální skrolovací kolečko.Stejně tak jako verze X.
Ani ceny nejsou nijak extrémní,ještě nedávno stála G502 také dva litry a bezdrátová skoro tři.
Odpovědět1  0
No při nástřelu těch přímotopů co bude mít nVidia bude ještě AMD zlaté.I když na zimu bude propadák od Kožeňáka si dobrý:­)
Třeba do té doby dodělají i ovladače,tedy pokud se tomu jejich bastlu dá tak říkat:)
Odpovědět0  0
Je,ale o to smutnější je že Huawei bude do roztrhání tvrdit že není...
Ono nejde o Google aplikace,ale o to že velká část aplikací třetích stran Google služby vyžadují.A bez nic smůla...
Odpovědět3  0
Ty ,,Google kraviny,, jsou zcela zásadní.Bez nich ten Huawei šrot nikdo ani ve světě nekupuje.Covidová Čína nás nezajímá a jinde v civilizovaném světě má Huawei útrum.Co tam máš dál? On Huawei se brutálně propadl v Číně...
Mrtvá značka,nuda.
Odpovědět3  1
Povídej přeháněj kolik se prodalo telefonu a tabletu Huawei? Ono v reálu v USA je Huawei mrtvola a v Evropě také.Nikdo soudný nekoupí ten jejich odpad s Harmony...
Odpovědět2  2
Google může kompletně zablokovat Play,rovněž existuje aplilace ,,služby operatora,, v každém telefonu s Androidem která obsluhuje odesílání SMS a je součástí Android IP Multimedia Subsystem.Tyto služby lze zablokovat po připojení na data nebo wifi.Bez nich se blbě volá:­)
Těch možností jak odříznout ruské telefony je mnoho,stačí jenom chtít...
Odpovědět3  0
Tak M1 i M2 žere více než by se čekalo od ARM.Ono v reálu baští třeba v Cinebench 24­/23W a Ryzen 6800U 37­/29.Na to že M2 je hodně optimalizovaný je to pěkná bída.V Laře je rozdíl 1 Watt.Směšné...A to se nebavíme o tom že v řade aplikací bude výkon jablečného zázraku horší než u Ryzenu..A HLAVNĚ Apple v oblasti PC tahá za neporovnatelně kratší provaz, naprostou většinu Apple nezajímá protože jedou na Win+X86 a dlouhé roky ještě pojedou...Z jednoduchého důvodu a to počtu aplikací pro obě platformy...
A iPhone s děravým OS která vypadá stejně hnusně posledních 15 let? Nemluvě jak ,,chodí,, ten bastl na dvou tři roky ,,starých,, iPhonech...
Odpovědět3  3
Ne revoluční M1 rozhodně není.Ono jde o to že skoro nikdo nemá nápad cpát ARM na desktop a ještě více uzavírat platformu mimo Jablka.Díval jsi se jak ten jablečný zázrak topí při zátěži? To fakt chceš:­)
Jablko je mistr v prosazování slepých až hloupých cest.Když nevynalézá své porty a rozhraní tak zase tlačí nesmyslně ARM.AMD i Intel mohou být v klidu protože toto stejně oslovuje těch pár procent Oveček s tou zabugovanou mazanicí které říkají macOS:­)
Odpovědět1  4
že máš rozdrbané Windows,není problém MS:­)
Ale raději se do toho nepouštej když neznáš ani :
https:­/­/uupdump.net­/known.php?q=22621
Odpovědět0  0
W10 dostanou také 22H2 v dohledné době,ale řeč je o W11 :)
Odpovědět0  0
22H2 jsou nějaký pátek v Pomalém okruhu i Preview.Můžeš vyzkoušet.Vše chodí naprosto OK.
Odpovědět0  0
No a není to jedno? Když jeho ,,metody,, zůstávají stejné?
Není to dlouho kdy byla v USA kauza Amazon a otřesné chování k zaměstnancům...
Odpovědět2  0
IPS lepší barvy,lepší odezva,lepší úhly,drahé.
VA lepší černá, LEPŠÍ CENA.
Odpovědět0  0
Hlavní problém je že drtivá většina VA panelů více či méně ,,maže,, černou...Pak je problém i černá web stránka třeba jako XDA.
VA ghosting je bohužel věc silně rušivá...
https:­/­/hardforum.com­/threads­/is­-ghosting­-in­-va­-panels­-this­-bad.1986389/
Odpovědět0  0
V tom případě vyhledat postup jak vypreparovat Ryzen Master z driverů,Tuším že na foru GURU3D je postup.
Odpovědět0  0
A víš že je to běžné? A říká se tomu Turbo.Doby kdy CPU běžel na stálé frekvenci jsou tak 20 let zpět:)
Odpovědět0  0
...nepíší že někdo dělal ,,čistou instalaci,, Takže zase bouře ve sklenici vody.
Tato funkce má přijít na podzim při uvedení 22H2.
Odpovědět1  1
Neměl být původně DirectStorage funkční jenom na M2­-nvme? Kdy nastala změna že to pojede všem?
Odpovědět0  0
Myslíš těch kteří vyfasují 20 let na tvrdo?
Nebyl jsi na václaváku že? Proruských pomatenců se sešlo deset:­)­)­) Proti těm 60 tisícům pro Ukrajinu.
Ovšem,pokud jenom nakopat zadky ruským náckum,tak to OK. Rusko a nacistické Německo je velmi podobné.I ten homosexuální VAJGL je dost podobný jistému Adolfu...
Odpovědět5  1
I ty jeden kecalisto.:­)
Jaký že je dnes kurz Rublu? :­) Má cenu ještě toho potištěného papíru? Za chvilku nebude spíše Rus co zrát...
Odpovědět3  0
Tady je řeč o Jablku? :­)
Nicméně,na Insideru je záplata dávno a běžní uživatelé jí mají od ledna...
Odpovědět1  0
I na B450 vychází update a je dobré aktualizovat...
Odpovědět1  0
Podle fora třeba na Guru3d rozhodně neplatí že všichni mají s tímto na W11 problém.Spíše přesně naopak.Většina je v pohodě a menšina má problém způsobený asi kombinací AGESA + HW+SW.
Pokud má někdo problém a tento problém se týká i W10 je řešení v podobě dokoupení TPM čipu což je cca.250Kč nebo pomáhá toto:
https:­/­/www.reddit.com­/r­/Windows11­/comments­/seqfap­/how_to_fix_amd_ftpm_stuttering_on_windows_11­/?ref=share&ref­-source=embed&utm­-content=title&utm­-medium=post­-embed&utm­-name=4adc044288ee4ea9adc8f28500e908b7&utm­-source=embedly&utm­-term=seqfap
Odpovědět1  0
Jojo.A mají super duper ,,zázračné,, zbraně odplaty...Které jim nějak padají na hlavu.:­)
Další debakl v řadě debaklů jménem Su57,tu 14´,Kuzněcov....Dodnes nedokázali ani opravit ten rezavý plovoucí šrot a jenom jim opět vyhořel...A Amíci místo zavádí super moderní letadlovky Gerald R. Ford s nepřekonatelným F35 a radikálně modernizují Abrams na další generaci.Zatímco v Rusku jenom zmar a bordel...
Ono na druhou stranu se nelze divit.Ruská ekonomika je v zoufalém stavu,HDP na osobu mají na úrovni zemí v Africe a kdo mohl utekl..Prostě klasická Banánová diktatura.
Odpovědět1  3
Podívej se do Ruska mimo Moskvu,osle. Proti nim je Rumunsko Florida:­)
A hádej proč Rumunsko je tam kde je.Není to NÁHODOU tím že desítky let bylo socialistickým státem pod diktátem Moskvy co?
Rusko je zaostalá žebrákostán přežívající jenom díky vývozu surovin.Bez nich může Puťka jako poslední zhasnout v Kremlu a vyhlásit další bankrot Ruska:­)­)­)
Ruská realita:­)
https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=ixaR_IyVLfU
Odpovědět1  2
No vidíš....Co by dal běžný Rus či Bělorus být občanem EU nebo nedej bože USA.
Země suchých záchodů a nekonečné korupce a bordelu opravdu na nikoho neudělá dojem prehistorickým ARM šrotem:­)
Ono někomu vyhodit muničák je jedna věc,ale něco vyrobit to je jiná:­) Ovšem směšná zemička jménem Rusko přežívající jenom díky vývozu surovin se pořád tak snaží aby vypadala jako velmoc:­)­)­)
Odpovědět6  9
Spoustu lidí koupí podobné CPU když uvažují na upgradu své B450­/550 desky osazené 5 2600­(x­),2700 a i 3600 ale dnešní ceny jsou mimo.5600 není nic moc vylepšení a současná osmi jádra jsou drahé...
Odpovědět1  0
Ono je v Číně jiná doba než v době masakru Nebeského klidu...Čína nemá za zadkem spojence CCCP,ostatně oni nemají ŽÁDNÉHO spojence...
V populaci je díky internetu přes veškerou cenzuru neexistuje asi skoro nikdo kdo by věřil blábolům že západ je chce zničit a že strana a vláda jediní vědo co je pro běžného Rejžáka to nejlepší.
Existuje významná třída zbohatlíků a právě jejich dětiček jezdící v západních luxusních autech,nosící západní hadry a vzdělávají se na západě a hlavně vyznávající západní hodnoty.
Existuje velká střední třída rovněž kašlající na soudruha Pú do té míry aby měli od vlády pokoj.Do strany vstupují podlke všeho jenom pro kariérní růst,to je klasický příznak režimu v koncích.V normalizační době také ke komoušům nevstupoval nikdo soudný pro ideje...Stejně tak do značná část Nemců vstoupila do NSDAP vlastně jenom pro ,,klidný život,, No a zrovna restrikce,propaganda v Číně připomínají nacistické Německo na konci...
B.Suroviny se dají sehnat jinde,výroba se pá přesunout...Ostatně i v současné době řada firem opustila či plánuje opustit Čínu,budoucnost je Indie ne Čína. A v případě Afganistánu bych neříkal hop dokuď nepřeskočíš.Ono je spíše pravděpodobné že nějaký kmen začleněný do Talibánu všechny Rejžáky těžící x,y vystřílí do posledního a bude po smlouvě...Taliban není jedna síla,ale banda rozhádaných kmenů která se dříve či později rozpadne do nekonečného konfliktu...
Odpovědět0  0
Vysoké ceny jsou dané tím že skoro na trhu nic není.V momentu kdy se trh více méně naplní nebudou podobné ceny akceptované většiinou tím pádem musí ceny spadnout na ,,doporučené,,ceny výrobců GPU.
Odpovědět0  0
A nepovídej.Americké námořnictvo je celou generaci modernější než čínské necky.:­) Navy má ve službě 10 slovy deset moderních operačních svazů kolem letadlových lodí a právě zavádějí další ultra moderní třídu USS Gerald Ford na kterých budou operovat F35 které mají zhruba hezkých 20 let náskok před čínským šrotem u kterého neumí ani postavit slušné motory:­) Ta parodie které říkají letadlová loď je další komedie na ntou.
Amíci zavádí Virginii,opět zcela nadřazené Číně.
Mimo to proti Číně by nestálo NAVY samo,ale Japonsko a velmi pravděpodobně Indie by se ráda přidala.Nemluvě o moderní odhodlané armádě na Taiwanu.Australie nakupuje nové ponorky namířené na Čínu...
Ono by stačilo zakázat dovoz čínské produkce do USA a Evropy a za pár let budou Rejžáci opět okusovat hlady bambus. Stačí malinká sankce na Huawei a firma je na odpis.Jak by to dopadlo s celou Čínou ? Navíc se zbouřenou střední třídou volající s iPhonu a chodící v Nike.Zrovna ta nastupující generace nebude ani za mák ochotna položit život pro medvídka Pú a jeho stranu ve smrtelné křeči.
Odpovědět0  0
Tak to milé děti dopadá když obdivovatel zločinecké Číny narazí na realitu:­) Nebo následky činského viru? Samozřejmě že Čína byla vždy izolovaná,NIKDY nedosáhla slávy a moci třeba Perské Říše ani Říma. Bylo mnoho ale mnoho historických mocností dalece překonávající význam rejžáků.I takový Egypt byl a je mnohem významnější ,čínský osle...
Ono obraz jak vypadala Čína ještě v nedávné historii je taková událost jako Boxerské povstání nebo Opiové války.Kdy doslova pár Angličanů neskutečně napráskalo Číně:­)­)­)
Ono nemá smysl reagovat na pomatence obdivující stát který nakazil celý svět svým netopýřím virem a má na svědomí statisíce až miliony mrtvých.Už začal medvídek Pú platit odškodne? Že ne? Místo toho raději masakruje menšiny a okupovaný Tibet.
https:­/­/zpravy.aktualne.cz­/zahranici­/reznik­-ze­-sin­-tiangu­-miri­-do­-tibetu­-zmenil­-uz­-jeho­-nazev­/r~a52dc8ec372011ecb02dac1f6b220ee8­/
Taková je ČÍNA ty pomatený osle...
Odpovědět0  0
Ne rozhodně neexistuje.Celé století se tam vedl boj o moc a největšího rozkvětu zažila pod Čingischánem který ani nebyl Čínan:­) Jinak to byla zaostalá izolovaná zemička .
Současná Čína je má jediného předchůdce a to jistého masového vraha Mao ce tunga.Jediní nástupci historické Číny jsou na Taiwanu.
A kecy o rozpadu EU jsou více jak směšné.Anglie hořce lituje a klidně se za pár let může vrátit zpět Za 50 let tu bude silná Evropa nezávislá na surovinách Ruska pevně spojená s USA..Zato Čína zmítaná sociální bombou v podobě mládeže odkojené západem bude mít vážný problém jak současnou zločineckou diktaturu dál udržet.Na jedné straně svoboda západu na druhé straně diktát pár pomatených dědků...
Další tragedie je Rusko plácající se nad krachem a rozpadem každý rok...
Odpovědět0  0
No ono to bude tím že skoro vždy kdy Rejžák válčil dostal na budku:­)
Naposledy dostal nařezáno v Koreji.A že to by nářez:­)­))
Odpovědět0  0
Za dvacet a rozhodně ne za 50 let u moci dávno nebude zločinecká parta kolem medvídka Pú. Mohou se stát dva scénaře.
A.Čína se stane demokracii po více či méně krvavé revoluci
B. Západ Čínu nebude potřebovat,výroba se ostatně i dnes přesouvá jinam a Rejžák zase bude ohryzávat bambus hlady:­) V tom má pěknou dlouhou tradici...
Odpovědět0  0
Spot se nesnaží konkurovat,on je mnohem lepší:)
Odpovědět0  0
Ne to opravdu ne:­)
Reaktor dokáže postavit řada a zemí a je naprosto v pořádku že Ivan zde nic stavět nebude.Jenom blázen či vlastizrádce by na sebe upletl oprátku v podobě dodávek paliva z teroristického Ruska či zločinecké Číny.
Ostatně Rus jenom čerpá technologie z dob CCCP,ale aktuálně má kosmický program v totálních troskách spíše ve stavu smrti.Západ utekl Rusku ve všem o dlouhé desetiletí.Paradoxně i ve ,,výkladní skříni,, armádě.Ono to je logické když ekonomický TRPASLÍK jménem Rusko chce konkurovat mnohem bohatšímu západu.Rus má konečnou a moc dobře to ví,jediná budoucnost co je čeká je zmar,rozpad a chaos.
Jinak Rus jako lídr v technologiích,to se povedlo:­)­)­) Vtip roku.
Odpovědět0  0
Myslíš tu EU která může koupit celý ruský Žebrákostán 10x:­) Nebo tu Anglii která hořce lituje že odešla? Ano,pokud posloucháš Rusko a Pitomia tak se zajisté EU rozpadne,v realitě a při průměrné inteligenci je jasné že na pořadu je zchudlé,zaostalé izolované Rusko které je jenom světová benzinka.Nic více.Konec Ruska je na dohled...
https:­/­/www.irozhlas.cz­/zpravy­-svet­/rusko­-fasismus­-rozpad­-putin­-cirkev­-rozhovor­-jurij­-fjodorov_1802050600_mls
Odpovědět2  2
Zato kvičící Kremrole jsou :­)...Jak je ve smradlavé díře zvané Petrohrad,ruský trolle?
Odpovědět1  1
Povídej,přeháněj.USA Army nebyla posledních 100 let poražena v otevřeném boji.Politicky ovšem ano Ruský povl dostává na prdel naprosto standartně.Naposled jim naprášil 2x Turek:­)­))
Odpovědět2  1
Prosím napsat cokoliv pozitivního co přišlo z Ruska či CCCP posledních 100 let pro Evropu či svět.
A ano,Rusko je TOTÁLNĚ v háji.Jediná cesta je rozpad a radikální přeměnu na demokratický stát.Oni sousedé Ruska v Pobaltí moc dobře věděli proč chtějí do NATO...
Odpovědět2  2
Nic jako americká agrese neexistovala.Husajn napadl a okupoval Kuwait a vojska OSN ho na hlavu porazila.Tečka.To že se nepostavil již tehdy před soud je tragický omyl.Následná druhá válka toto napravila.Pokud někoho upřimně nenavídí tak Rusko které podporuje teroristy v sousedním Iranu.Což ovšem nepřekvapuje,Ruský terorista nemá žádné spojence mimo masových vrahů a diktátorů počínaje Syrii a konče Iranem.Vrána k vráně sedá...
Odpovědět2  2
Testy her hovoří o tom že W11 a W10 jsou na stejno,spíše lidé na forech hlásí lepší výsledky na W11.
L3 cache je opravena na Insideru a v uterý bude oprava pro všechny.
Odpovědět0  0
O NATO bych se nebál.Poláci s neskutečnou radostí vypráskají ruskou verbež až na Sibiř.Ostatně mají či budou mít na to super moderní M1A3 a F35.Zatímco Rusové propadák jménem T14 a šrot jménem SU57.:­) A podřadnou armádu která se střílí více mezi sebou a dostane nařezáno kamkoliv vleze.Čečna,nářez od Turecka a Izraele v Syrii.Jeden debakl za druhým:­)Ostatně Rus prohrával skoro vše,takže u nich je to asi standart:­)­)­)
Můžeme se jenom modlit o to až se slepenec zvaný Ruská Federace opět v duchu velkého Ruska zhroutí a že v tom mají pěknou tradici nebude Evropa opět tak bláhová a jakkoliv Rusku jako dříve pomáhat.Pěkně je necháme vydusit ve vlastní štávě a potom přilezou s prosíkem.
Odpovědět1  4
Copak,bojíš se že Puťka dopadne jako masový vrah Husajn? Jistě že dopadne,neboj.
Ale ruský troll jistě jenom plká a plká:­)­)­) Když nejsou argumenty co?
Odpovědět1  4
Ne opravdu není.Vnitřní dluh má nízký z prostého důvodu že dlouhé desetiletí neinvestuje do modernizace ničeho mimo zbraní.Zdravotnictví mají v troskách,sociální program vlastně neexistuje,korupce nedozírných rozměrů,kdo mohl utekl.Populace stárne a vymírá,ostatně věk dožití je výrazně horší než v civilizované Evropě.A jako třešnička je minimální ve všech ohledech zaostalé průmyslové odvětví a ekonomika založená POUZE na vývozu surovin.O tragickém Rublu a HDP na osobu nemá ani smysl psát.Stejně tak jak ,,vysoký,, je ruský průměrný důchod.
Jistě běžně používáte ruské auto,pračku,počítač či televizi.Že ne? Čím to? Taková je to velmoc:­)­)­)
Realita Ruska je takováto:­)­)­)
https:­/­/www.youtube.com­/watch?v=ixaR_IyVLfU
Odpovědět2  3
Vzhled je MNOHEM lepší než na W10.Ostatně W11 jsou i pocitově svižnější.
Odpovědět0  2
Prosté fakty se pár pomateným obdivovatelům teroristického Ruska nelibí co? Kolik že jste dostali ve volbách ? 3% :­)­)­)
To v jakém zoufalém stavu Rusko je více jak zdokumentováno.Země suchých záchodů žijící v 19.století...Ale jinak je to velmoc:­)­)­)
Rusko čeká jediná cesta a to k rozpadu.A vyhazovat muničáky na území NATO jim také moc k rozvoji nepomůže:­)
Naštestí je zde nová vláda,za chvilku i nový Prezident a doba kolaborace s Ruskem je pryč...
Odpovědět1  5
Rus dělá idiota bezpečně sám bez cizí pomoci:­)
Čína je jim plundruje Sibiř a Puťka jenom kouká a pravděpodobně čeká až je Rejžák koupí těsně před tím než Rusko zkrachuje:­)­)­)
Baikal je zastaralá parodie na procesor,ale to zaostalého Ruska zapadne dobře...
Díky bohu za NATO a EU. Paaktovat se s Rusákem je cesta do pekla.To samé platí ovšem pro netopýří Čínu.
Odpovědět1  5
Právě dorazila od MS.oprava L3 cache pro všechny v programu Insider:)
Odpovědět0  0
V Insideru je problém s L3 v Rychlém okruhu podle všeho opraven,čeká se na uvedení opravy v Betě a veřejné verzi...Příští úterý?
Odpovědět1  0