www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Dell Adamo od 799 USD

Dell Adamo od 799 USD
, , aktualita
Renomovaný výrobce počítačů, společnost Dell, snižuje ceny svého notebooku s názvem Dell Adamo. Základní cena bude snížena na 799 USD a hardwarové specifikace také budou lehce „sníženy“. Dell Adamo je ultra tenký laptop s displejem o velikosti...
K oblíbeným
reklama
Renomovaný výrobce počítačů, společnost Dell, snižuje ceny svého notebooku s názvem Dell Adamo. Základní cena bude snížena na 799 USD a hardwarové specifikace také budou lehce „sníženy“.Dell Adamo je ultra tenký laptop s displejem o velikosti 13,4“. Jeho rozlišení činí 1366 x 768 pixelů. Nové hardwarové specifikace nejnižší konfigurace jsou následující. Najdeme zde procesor Core 2 Duo SU9400 s frekvencí 1,4 GHz (dříve Core 2 Duo SL9600 2,1 GHz). Operační paměť má velikost 2 GB (dříve 4 GB). Pro vaše data poslouží SSD s kapacitou 128 GB. O grafiku se postará integrovaný čip X4500. Pro připojení poslouží WiFi, Bluetooth, LAN. Ve víku displeje nalezneme praktickou webovou kameru s rozlišením 1,3 MPix.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů Čína pod tlakem USA skupuje starší vybavení továren pro výrobu čipů
Americké sankce dokázaly srazit na kolena i velký Huawei, a tak rozhodně mají značný dopad, který pociťují i čínští výrobci čipů jako společnost SMIC. My se nyní dozvídáme, že čínské firmy začaly skupovat starší výbavu pro své továrny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí Intel potvrzuje datum dostupnosti Rocket Lake-S, předčasný prodej se mu nelíbí
Na konci minulého týdne se k německým zákazníkům dostalo alespoň 120 procesor Core i7-11700K z nové generace Rocket Lake-S, která ale bude vypuštěna na trh až na konci tohoto měsíce. Co na to Intel?
Včera, aktualita, Jan Vítek