www.svethardware.cz
>
>
>

Dell představil své doposud nejtenčí monitory

Dell představil své doposud nejtenčí monitory
, , aktualita
Společnost Dell dnes v tiskové zprávě představila dvojici nových Full HD monitorů, které dostaly označení S2230MX a S2330MX a jedná se o doposud nejtenčí monitory této firmy. Jejich úhlopříčky jsou 21,5" a 23" a skončit mají především v...
K oblíbeným
reklama
Společnost Dell dnes v tiskové zprávě představila dvojici nových Full HD monitorů, které dostaly označení S2230MX a S2330MX a jedná se o doposud nejtenčí monitory této firmy. Jejich úhlopříčky jsou 21,5" a 23" a skončit mají především v domácnostech a kancelářích, respektive všude tam, kde budou stačit jejich obrazovky TN.
Dell S2330MX


Jejich stojany nám umožní naklánět obrazovku v rozmezí -4 až +21°, což má sloužit k maximálnímu komfortu. K tomu ale popravdě chybí minimálně ještě natáčení a především nastavitelná výška. Také o samotné tloušťce těchto panelů nám Dell neřekl nic bližšího, ovšem dle jiných informací jde o 9,9mm, ale v nejužším místě - nahoře. Směrem dolů se pak panely rozšiřují a navazují na stojan.

A stejně jako další modely řady S i tyto neobsahují rtuť ani arzén a spotřeba vyhovuje standardům ENERGY STAR a EPEAT Silver. Ceny se pohybují od cca 4350 a 4600 Kč s DPH, takže dostupnost je okamžitá, a to s tříletou zárukou (oprava do druhého pracovního dne u zákazníka).
  • Úhlopříčka (S2230MX / S2330MX): 21,5 palců (54,61 cm) / 23 palců (58,42 cm)
  • Poměr stran: 16:9
  • Maximální pozorovací úhel (vertikální / horizontální): 160° / 170°
  • Kontrastní poměr: 1 000:1
  • Dynamický kontrastní poměr: 8 000 000:1
  • Doba odezvy: 2 ms
  • Typ panelu: TN
  • Podsvícení: LED
  • Rozlišení: 1920×1080
  • Konektivita: VGA, DVI-D (HDCP), HDMI-DVI adaptér

Zdroj: TZ Dell
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek