Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

DELL rozšiřuje výzkumné a vývojové centrum na Taiwanu

19.8.2005, Jaroslav Ekl, aktualita
DELL rozšiřuje výzkumné a vývojové centrum na Taiwanu
V únoru 2005 otevřel DELL čtvrté Enterprise centrum (ECC) tentokrát v Japonsku, obnovou procházejí ale i stávající centra a kupředu musí jít i vývoj. DELL se proto rozhodl navýšit počet zaměstnanců ve svém výzkumném centru na Taiwanu. Taiwan...
V únoru 2005 otevřel DELL čtvrté Enterprise centrum (ECC) tentokrát v Japonsku, obnovou procházejí ale i stávající centra a kupředu musí jít i vývoj. DELL se proto rozhodl navýšit počet zaměstnanců ve svém výzkumném centru na Taiwanu.


Taiwan Design Center (TDC) obývá v tuto chvíli 200 zaměstnanců, kteří pracují na nových typech výrobků, nových technologiích a připravují výrobky před jejich uvedením na trh, chystá se ale přijmutí dalších až 200 lidí a počet tak stoupne na 300 až 400 lidí. Zvýšení počtu zaměstnanců má vést ke zkrácení doby vývoje produktů a tím i jejich rychlejší uvedení na trh.

Mezi prioritní projekty TDC na Taiwanu patří uvedení dvoujádrových produktů v tomto roce, vývoj PDA zařízení, nových modelů notebooků a vývoj serverů. DELL má další výzkumná a vývojová centra mimo USA v Singapuru a v Šanghaji. V Indii se také nachází výzkumné centrum pro vývoj software.

Zatím posledními produkty TDC uvedenými na trh jsou servery z rodiny PowerEdge 830 a 850, určené pro menší firmy, založené mimojiné i na procesorech Intel Pentium D. Ceny těchto serverů začínají na $749 za model 850 a na $699 za model 830.

Zdroj:www.digitimes.com