reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Dell zahajuje prodej stolního počítače Alienware Aurora

15.12.2011, Štepán Veselý, aktualita
Dell zahajuje prodej stolního počítače Alienware Aurora
Dell pod značkou Alienware připravil stolní počítač, který patří mezi to absolutně nejvýkonnější co má v nabídce, přičemž tomu pochopitelně odpovídá i cena. Tento nový Alienware Aurora používá procesor Intel Core i7 druhé generace s šesti...
Dell pod značkou Alienware připravil stolní počítač, který patří mezi to absolutně nejvýkonnější co má v nabídce, přičemž tomu pochopitelně odpovídá i cena. Tento nový Alienware Aurora používá procesor Intel Core i7 druhé generace s šesti jádry a vodním chlazením - vybrat si je možné mezi poměrně širokým množstvím konkrétních modelů.

Nachází se zde základní deska X79 s odemknutým BIOSem pro snazší přetaktování. S ohledem na to, že integrovaný grafický čip není příliš vhodný na hraní her, připravil Dell možnost výběru samostatné karty a to od výrobců AMD a NVIDIA. Za účelem ještě vyššího výkonu je možné použití dvou karet zároveň.
Dále má tento počítač od 4 do 32 GB čtyřkanálové paměti fungující na frekvenci 1 600 MHz a až 2 TB úložného prostoru prostřednictvím pevných disků (standardem je 1 TB). Mezi další specifikace patří jedna nebo dvě optické mechaniky (volitelně i Blu-ray vypalovačka) a 7.1 zvukový čip se softwarem MAXX Audio (volitelně zde může být zvukový karta Creative Sound Blaster). Nakonec je zde software Alienware Command Center sloužící například pro správu napájení, tepelného vyzařování či osvětlení skříně pomocí LED.

Počítač Dell Alienware Aurora byl již v některých zemích oficiálně uveden do prodeje a to za cenu začínající na přibližně €2 035.

Zdroj: Softpedia.com
reklama