Detaily o čipové sadě AMD 880G pro socket AM3

Detaily o čipové sadě AMD 880G pro socket AM3
, , aktualita
Společnost AMD plánuje vypuštění své čipové sady 880G, která bude vyráběna 55nm procesem a spolupracovat bude s procesory určenými pro socket AM3, tedy Athlon X4, Phenom II X3 a Phenom II X4. AMD 880G je předurčen stát se součástí platformy...
K oblíbeným
reklama
Společnost AMD plánuje vypuštění své čipové sady 880G, která bude vyráběna 55nm procesem a spolupracovat bude s procesory určenými pro socket AM3, tedy Athlon X4, Phenom II X3 a Phenom II X4.AMD 880G je předurčen stát se součástí platformy AMD Live! s označením Pisces. Integrováno zde bude grafické jádro Radeon HD 3450 (RV620) s podporou API DirectX 10.1, dále podpora pamětí DDR3, sběrnice HyperTransport 3.0, Universal Video Decoder 2, Hybrid Crossfire (HD 3450 + grafika do PCIe 2.0 x16) a nesmí chybět moderní obrazová rozhraní DisplayPort a HDMI, jež doplní DVI a podpora SurroundView.Nový northbridge doplní southbridge SB710 s 12x USB a 6x SATA. Nakonec se zde má objevit také OverDrive 3.0 pro přetaktování a s tím spojené úkony.

Zdroj: VR-Zone
reklama
Nejnovější články
Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR Ani HAMR, ani MAMR? 18TB pevný disk od WD oficiálně využívá EAMR
Mezi nově chystané technologie pro pevné disky se zařadila další zkratka, o které jsme na našem serveru ještě nemluvili. Dobře už známe HAMR i novější MAMR, ale nyní je tu EAMR jako Energy-Assisted Magnetic Recording. Je to ale něco nového?
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky? Intel Core i9-9900KS dosáhne TDP 127W, budou zapotřebí speciální desky?
Intel se chystá brzy vypustit na trh procesor Core i9-9900KS, který bude mít zaručenou pracovní frekvenci 5 GHz při zátěži všech jader. Nyní se dozvídáme o zvýšeném TDP na základním taktu, což přináší otázky. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné Létající Dragonfly americké NASA by to na Titanu měla mít snadné
Snadné pochopitelně spíše jen s ohledem na samotné létání, neboť právě Titan má ze všech těles Sluneční soustavy pro let asi nejvhodnější podmínky. Jak ale bude Dragonfly vypadat a k čemu se využije? 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou" Samsung PM1733 a PM1735: SSD, která "nikdy neumřou"
Samsung dnes představil nová podniková SSD řady PM1733 a PM1735, které mají obsahovat technologie, díky nimž by životnost SSD už neměla být problémem. Díky detekci chyb dokáží zachránit data a fungovat dále i se závadnými čipy.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome Gigabyte přidává dalších šest serverů s AMD EPYC Rome
Gigabyte se rozhodl vypustit na trh rovnou šest nových serverů, které jsou založeny na procesorech AMD EPYC generace Rome. Jde tak o další várku této firmy, díky níž se počet daných produktů zatím zastaví na 28. Jaké to jsou?
Včera, aktualita, Jan Vítek