DJI uvedlo Smart Controller s velmi jasným 5,5" displejem

DJI uvedlo Smart Controller s velmi jasným 5,5" displejem
, , aktualita
Pro drony řady Mavic 2 uvedla společnost DJI nový Smart Controller. Tento ovladač nevyžaduje smartphone, neboť má vlastní velký 5,5" displej s velmi vysokým jasem. Stinnou stránkou je jen vysoká cena produktu.
reklama
Máte-li dron DJI Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom nebo Mavic 2 Enterprise, budete jej moci nově ovládat pomocí dálkového ovládání DJI Smart Controller. Díky němu už není potřeba používat smartphone, ale vše máte v jednom balení. Samotný ovladač má totiž i velký 5,5" displej s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů a především nabídne velmi vysoký jas, aby byl dobře pozorovatelný i za dobrého světla. Jeho maximální hodnota činí 1000 cd/m2, což je dle společnosti DJI zhruba dvojnásobek toho, co nabídnou standardní telefony. 
 
DJI Smart Controller
 
K přenosu dat je využita technologie OcuSync 2.0 s dosahem až 8 km a automatickým přepínáním kanálů pro udržení co nejstabilnějšího bezdrátového spojení. Ovladač běží na Androidu, takže podporuje aplikace jako DJI GO 4 a DJI Pilot, přičemž je samozřejmě možné nainstalovat i spoustu jiných aplikací včetně editačního softwaru pro video. Ovladač pochopitelně díky připojení na Internet nabídne i možnost sdílení pořízeného záznamu včetně živého streamování.
 
 
Je zde i 4K 60p HDMI výstup. Akumulátor nového Smart Controller má vydržet na 2,5 hodiny, jeho nabití má zabrat dvě hodiny a ovladač má být schopen pracovat už od teplot -20 °C  do +40 °C. Ovladač by měl být v prodeji, nicméně připravte se na vyšší cenu, ta totiž činí $649.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly NVIDIA: Turing RTX se v prvních osmi týdnech prodávaly mnohem lépe než Pascaly
Společnost NVIDIA rozhodně nezažila z hlediska financí úžasný půlrok, ale nyní přišla s informacemi o tom, jak se prodávaly karty Turing série RTX v prvních osmi týdnech oproti Pascalům. Bylo to téměř o polovinu lepší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech Wikipedia protestuje proti EU a jejím Článkům 11 a 13, nefunguje ve 4 státech
Už jen 5 dní zbývá do toho, kdy se možná evropský internet obrátí naruby. EU si totiž chystá vysoce kontroverzní Články 11 a 13, které mohou do značné míry ovlivnit to, co budeme moci na webu dělat i existenci nejednoho webu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17 Beresheet přistane příští měsíc poblíž Apolla 15 a 17
Izraelský Beresheet dokázal překonat své potíže s počítačem, které zhatily první velký zážeh a nyní je na cestě k Měsíci, na jehož povrch přistane v dubnu. Shodou okolností to přitom bude poblíž míst přistání misí Apollo 15 a 17. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře