DJI uvedlo Smart Controller s velmi jasným 5,5" displejem

DJI uvedlo Smart Controller s velmi jasným 5,5" displejem
, , aktualita
Pro drony řady Mavic 2 uvedla společnost DJI nový Smart Controller. Tento ovladač nevyžaduje smartphone, neboť má vlastní velký 5,5" displej s velmi vysokým jasem. Stinnou stránkou je jen vysoká cena produktu.
K oblíbeným
reklama
Máte-li dron DJI Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom nebo Mavic 2 Enterprise, budete jej moci nově ovládat pomocí dálkového ovládání DJI Smart Controller. Díky němu už není potřeba používat smartphone, ale vše máte v jednom balení. Samotný ovladač má totiž i velký 5,5" displej s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů a především nabídne velmi vysoký jas, aby byl dobře pozorovatelný i za dobrého světla. Jeho maximální hodnota činí 1000 cd/m2, což je dle společnosti DJI zhruba dvojnásobek toho, co nabídnou standardní telefony. 
 
DJI Smart Controller
 
K přenosu dat je využita technologie OcuSync 2.0 s dosahem až 8 km a automatickým přepínáním kanálů pro udržení co nejstabilnějšího bezdrátového spojení. Ovladač běží na Androidu, takže podporuje aplikace jako DJI GO 4 a DJI Pilot, přičemž je samozřejmě možné nainstalovat i spoustu jiných aplikací včetně editačního softwaru pro video. Ovladač pochopitelně díky připojení na Internet nabídne i možnost sdílení pořízeného záznamu včetně živého streamování.
 
 
Je zde i 4K 60p HDMI výstup. Akumulátor nového Smart Controller má vydržet na 2,5 hodiny, jeho nabití má zabrat dvě hodiny a ovladač má být schopen pracovat už od teplot -20 °C  do +40 °C. Ovladač by měl být v prodeji, nicméně připravte se na vyšší cenu, ta totiž činí $649.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer Spoluzakladatel Alienware odchází do AMD na pozici Chief Gaming Officer
V průběhu dnešního dne se objevila informace, že spoluzakladatel firmy Alienware Frank Azor odchází z pozice viceprezidenta a generálního manažera. Později jsme se dozvěděli, že jeho cílem je společnost AMD. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu Původní konektory USB jsou jednostranné kvůli tlakům výrobců na cenu
Specifikace rozhraní USB 1.0 byly zveřejněny už na začátku roku 1996, takže toto rozhraní je tu s námi přes 20 let a teprve nedávno se začal prosazovat oboustranný konektor USB typu C. Proč něco podobného nepřišlo hned?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM Everspin začíná vyrábět 1Gb paměti STT-MRAM
Společnost Everspin splňuje svůj slib a začíná s výrobou pamětí typu STT-MRAM, což jsou nové nadějné Spin-transfer Torque Magnetoresistive RAM. Využije přitom k tomu služeb společnosti GlobalFoundries.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu Intel přidá do grafické výbavy nevyhlazované škálování obrazu
Lisa Pearce z Intelu dnes oznámila, že požadavky uživatelů byly vyslyšeny, a to alespoň v případě využití funkce Integer Scaling týkající se obrazu. To by mělo potěšit především fanoušky emulátorů starých konzolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470 AMD Ryzen 5 3600 v recenzi na platformě X470
Dnes se opět můžeme zaměřit na procesor AMD Ryzen 5 3600 a jeho testy, které tentokrát přichází ze serveru Elchapuzasinformatico. Můžeme a nemusíme jim věřit, ale aspoň se na ně můžeme podívat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek