DJI uvedlo Smart Controller s velmi jasným 5,5" displejem

DJI uvedlo Smart Controller s velmi jasným 5,5" displejem
, , aktualita
Pro drony řady Mavic 2 uvedla společnost DJI nový Smart Controller. Tento ovladač nevyžaduje smartphone, neboť má vlastní velký 5,5" displej s velmi vysokým jasem. Stinnou stránkou je jen vysoká cena produktu.
reklama
Máte-li dron DJI Mavic 2 Pro, Mavic 2 Zoom nebo Mavic 2 Enterprise, budete jej moci nově ovládat pomocí dálkového ovládání DJI Smart Controller. Díky němu už není potřeba používat smartphone, ale vše máte v jednom balení. Samotný ovladač má totiž i velký 5,5" displej s Full HD rozlišením 1920×1080 pixelů a především nabídne velmi vysoký jas, aby byl dobře pozorovatelný i za dobrého světla. Jeho maximální hodnota činí 1000 cd/m2, což je dle společnosti DJI zhruba dvojnásobek toho, co nabídnou standardní telefony. 
 
DJI Smart Controller
 
K přenosu dat je využita technologie OcuSync 2.0 s dosahem až 8 km a automatickým přepínáním kanálů pro udržení co nejstabilnějšího bezdrátového spojení. Ovladač běží na Androidu, takže podporuje aplikace jako DJI GO 4 a DJI Pilot, přičemž je samozřejmě možné nainstalovat i spoustu jiných aplikací včetně editačního softwaru pro video. Ovladač pochopitelně díky připojení na Internet nabídne i možnost sdílení pořízeného záznamu včetně živého streamování.
 
 
Je zde i 4K 60p HDMI výstup. Akumulátor nového Smart Controller má vydržet na 2,5 hodiny, jeho nabití má zabrat dvě hodiny a ovladač má být schopen pracovat už od teplot -20 °C  do +40 °C. Ovladač by měl být v prodeji, nicméně připravte se na vyšší cenu, ta totiž činí $649.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše Objevila se 87GB databáze uniklých hesel. Zjistěte, zda někdo zná to vaše
Každou chvíli dochází k nějakému bezpečnostnímu úniku a nyní se na Internetu objevila obrovská 87GB databáze e-mailů a přihlašovacích hesel. Chcete vědět, zda je mezi nimi i vaše heslo k některé službě?
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD G.Skill uvedl moduly Trident Z DDR4-3466 pro AMD
Výrobce pamětí G.Skill představil nové paměťové moduly Trident Z RGB DDR4-3466 ideální pro platformu AMD X399. Nabídne tedy vysokou frekvenci, RGB osvětlení a balení se čtyřmi moduly pro 4kanálové zapojení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile USA vyšetřuje Huawei za krádež průmyslových tajemství od T-Mobile
Huawei to opravdu nemá jednoduché. V USA jej totiž federální úřady vyšetřují v souvislostí s krádeží průmyslových tajemství z roku 2014. U civilního soudu byl za totéž přitom odsouzen už před dvěma lety.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen ECS SF110-A320 tenký desktop a HTPC s APU Ryzen
Na CES 2019 se také objevil zajímavý počítač od firmy ECS, a sice model SF110-A320. Ten se řadí mezi PC formátu UCFF, čili ultra-compact form-factor a jako takový se bude hodit třeba na místo HTPC vybaveného APU Ryzen
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety Asteroidy narážejí do Země více než dvakrát častěji než před 290 miliony lety
Doba permu byla dle vědců studujících dopady asteroidů v minulosti mnohem klidnější než pozdější doba. Jak na to přišli? Jednoduše tím, že se podívali na povrch Měsíce, který tím odhaluje svou historii. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek