www.svethardware.cz
>
>
>
>

Expertiáda s Enermax - vyhodnocení

Expertiáda s Enermax - vyhodnocení
, , soutěž
Nastal čas pro vyhodnocení Expertiády (vědomostní soutěže) se společností Enermax o několik cen v celkové hodnotě přes 1000 EUR. Zúčastnit se mohli čtenáři serverů Svethardware.cz, Svetmobilne.cz, Digimanie.cz a TVFreak.cz.
K oblíbeným
reklama
UPDATE 20.11.2013: Vylosovaný výherce na 10. místě se vzdal své výhry ve prospěch dalšího soutěžícího, protože pro ni nemá uplatnění. Novým výhercem ventilátoru T.B.Apollish 18cm se tak stává Karel Štefan, Příbram (9 bodů). Gratulujeme!UPDATE 12.11.2013: Expertiáda s Enermaxem je již za námi, proto nadešel čas na vyhlášení výherců.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Expertiády se zúčastnilo 1252 čtenářů, do slosování jich postoupilo 682. Provedli jsme seřazení výsledků (od nejvyššího počtu bodů po nejnižší, pořadí účastníků se stejným počtem bodů se dále seřadilo podle abecedního pořadí jejich e-mailové adresy) a pak jsme výherce vybrali pomocí generátoru náhodných čísel (na základě atmosferického šumu) na Random.org.

Pokud číslo odpovídalo někomu, kdo neměl v profilu vyplněné kontaktní údaje (ověřování provádí člověk, nikoli program), přeskočilo se k dalšímu. Pro kontrolu údajů ve svém profilu klikněte jako přihlášený na tento odkaz.


Ceny získávají:

1. místo: Pavel Oktábec, Stříbro (10 bodů)
2. místo: Robert Pagáč, Vítkov (8 bodů)
3. místo: Josef Maček, Vlachova Lhota (8 bodů)
4. místo: Zdeněk Beran, Kralovice (10 bodů)
5. místo: Jan Moravec, Lešná (9 bodů)
6. místo: Stanislav Škvor, Týnec nad Sázavou (8 bodů)
7. místo: Kamila Škultétyová, Bratislava (10 bodů)
8. místo: Vítězslav Koblischka, Litoměřice (9 bodů)
9. místo: Libuš Bačkova, Suchá Loz (8 bodů)
10. místo: Petr Hlavatý, Liberec (8 bodů)

Výhercům gratulujeme!


Dnes o tom pošleme výhercům e-mail a jakmile na něj budou reagovat, budou jim v nadcházejících dnech ceny zaslány. Všem ostatním děkujeme za účast a doufáme, že i příště zkusí své štěstí.Původní info o startu soutěže ze 14.10.2013:

Tato Expertiáda je tentokrát se společností Enermax.

1. cena: The Platinum Bundle:
Zdroj Platimax 850 W, skříň Fulmo ST v provedení Gunmetal Grey, vodní chlazení ELC240

2. cena: The Gaming Bundle:
Zdroj Revolution X’t 630 W, skříň iVektor v černé barvě, vodní chlazení Liqtech 120

3. cena: The Black Bundle:
Zdroj Triathlor ECO 550 W, skříň Ostrog v černé barvě, chladič ETS-T40-BK Black Twister

4. až 10. cena: Ventilátor T.B.Apollish 18cm s červeným nebo modrým osvětlenímSkříň z 1. ceny: Enermax Fulmo ST v provedení Gunmetal Grey
Vodní chlazení z 1. ceny: Enermax ELC240
Zdroj z 1. ceny: Enermax Platimax 850 W


Zúčastnit se mohou čtenáři registrovaní na Světu hardware, Světu mobilně, Digimanii nebo TV Freaku.

Expertiádu tvoří 10 otázek zobrazovaných na homepage v pracovních dnech od 14.10. do 25.10.2013. Do slosování postoupí ti, kdo zodpoví správně aspoň 8 otázek.
- kliknutím na obrázek se zobrazí popis Expertiády -


Účastí v Expertiádě se zavazujete k dodržování pravidel soutěže, jejichž porušením dojde k vyloučení (doporučujeme si je před účastí přečíst). Šanci na výhru budou mít opět pouze ti, kdo mají v profilu vyplněny pravdivé kontaktní údaje (jméno, příjmení, ulici, číslo popisné domu, PSČ, obec).
reklama
Nejnovější články
Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů Intel má firmě VLSI zaplatit 2,2 miliardy dolarů za porušení patentů
A výsledná částka může být ještě mnohem vyšší, neboť VLSI žaluje firmu Intel ve více státech, přičemž ten se pochopitelně brání a chystá se odvolat. O co konkrétně v tomto případu ovšem jde a které patenty měly být porušeny?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál? Evropská družice si našla Perseverance na povrchu Marsu, kde přesně přistál?
Dobře víme, že rover NASA Perseverance se trefil na předem určené místo přistání v kráteru Jezeru, ovšem kde to přesně je? Na to se můžeme nyní podívat i díky tomu, že si rover i další části sestupového zařízení našla družice TGO. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AOC představilo tři pracovní monitory řady P2 AOC představilo tři pracovní monitory řady P2
AOC uvádí na trh tři nové monitory řady P2. Bude obsahovat dva nové 31,5" modely U32P2 a Q32P2, kde ten první nabídne UHD 4K rozlišení, druhý zas 75Hz frekvenci. Rozlišením 4K bude disponovat i 28%" verze U28P2A.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem TSMC chce ještě letos odstartovat výrobu 3nm procesem
Můžeme už bez obalu konstatovat, že Intel jako někdejší vedoucí firma na poli vývoje výrobních procesů může aktuálně jen smutně koukat na tempo, které nasadila především společnost TSMC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity Sony plánuje odemknout své PS5 pro snadné rozšíření úložné kapacity
Nové herní konzole od Sony a Microsoftu sice přišly na trh se slušně výkonnými SSD, ovšem pokud jde o jejich kapacitu, není to nijak slavné a těžko lze s ohledem na pořizovací ceny požadovat něco lepšího. Jaké je řešení? 
Včera, aktualita, Jan Vítek