reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Dokovací reproduktory LG pro smartphony a tablety

, , aktualita
Dokovací reproduktory LG pro smartphony a tablety
Firma LG Electronics se rozhodla přinést na trh nové dokovací reproduktory ND8520, ND5520, ND4520 a ND3520, které jsou určeny pro majitele chytrých telefonů a tabletů. S pomocí této kombinace budou moci doma poslouchat hudbu uloženou právě...
Dokovací reproduktory LG pro smartphony a tablety
Firma LG Electronics se rozhodla přinést na trh nové dokovací reproduktory ND8520, ND5520, ND4520 a ND3520, které jsou určeny pro majitele chytrých telefonů a tabletů. S pomocí této kombinace budou moci doma poslouchat hudbu uloženou právě v paměti svých mobilních přístrojů.

Model ND8520 je určen pro produkty firmy Apple a nabízí funkci AirPlay pro bezdrátový přenos hudby. K tomu lze využít také iPad nebo MacBook. Slíbeno je nám jednoduché ovládání a možnost probírat se hudební sbírkou uloženou na připojených zařízení pomocí dotykové obrazovky. O zvuk se postará sestava reproduktorů 2.1 s celkovým výkonem 80 W a pak tu je také port USB pro přehrávání souborů MP3 či WMA, rádiobudík a možnost ovládání pomocí aplikace LG Bluetooth přímo z telefonu.

Pak tu je ND5520 se dvěma 30W reproduktory, který je určený kromě iOS také pro Android. I ten využívá k přenosu dat rozhraní Bluetooth, nabídne duální dock, aplikaci LG Bluetooth a rádiobudík.

Nakonec to jsou ND4520 a ND3520. Zde LG zmínilo pouze to, že první má možnost napájení i pomocí šesti baterií AA a druhý zase obdržel cenu iF Design Award. Oba podporují všechna zařízení s OS Android a Bluetooth. Novinky přijdou na náš i slovenský trh někdy v září, tedy co nevidět.

Zdroj: TZ LG Electronics
reklama
reklama
reklama