DOOM Eternal a další novinky od Bethesdy

DOOM Eternal a další novinky od Bethesdy
, , aktualita
Bethesda už představila na E3 své novinky, mezi něž patří především DOOM Eternal, čili další nový díl po restartu série. Dále tu máme Wolfenstein: Youngblood, Rage 2 či The Elder Scrolls Online. 
K oblíbeným
reklama
Na podzim si opět užijeme dostatek démonů, které budeme moci vyřídit všemožnými způsoby. V listopadu totiž nastoupí DOOM Eternal, a to konkrétně 22.11.2019 pro PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. K dispozici bude rovněž i na Google Stadia jako streamovaná hra, a to pouhý týden poté, co bude tato platforma zprovozněna pro první zákazníky. 
 
 
Stejně jako v původním druhém dílu DOOM zde půjde o to, že peklo vtrhlo na samotnou Zemi a tam se s ním utká náš Doom Slayer. Nový díl slibuje vedle nových nepřátel, zbraní a prostředí také nové multiplayerové režimy, mezi nimiž je i battlemode. V něm se naopak v kůži démonů utkáme dva proti jednomu s plně vybaveným Doom Slayerem. 
 
 
Navnadit nás může zatím zveřejněný trailer, přičemž hra už je k předobjednání na Steamu. 
 
Wolfenstein: Youngblood bude také hra plná akce, jak jsme ostatně zvyklí. I zde máme nový trailer ukazující BJova dvojčata Jess a Soph, která se budou v boji proti nacistům doplňovat se svými kybernetickými obleky. 
 
 
Podíváme se především do Paříže, přičemž celý dosud známý příběh se točí právě kolem BJe, kterého se jeho dcery budou snažit najít, a to od 26. července na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. 
 
The Elder Scrolls Online dostane novou serverovou kapacitu pro podporu očekávané vlny nových hráčů. Připraven byl filmový trailer týkající se Elsweyr, v němž ale uvidíme pouze souboj s drakem v hořícím městě. 
 
 
Rage 2 už je dávno na trhu, ovšem tento týden se mohou hráči těšit na nové stroje včetně pilotovatelného bojového robota, nové nepřátele, herní režimy, atd. Chystá se také expanze Rise of the Ghosts s novými lokacemi, příběhem a zbraněmi. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře