DOOM Eternal a další novinky od Bethesdy

DOOM Eternal a další novinky od Bethesdy
, , aktualita
Bethesda už představila na E3 své novinky, mezi něž patří především DOOM Eternal, čili další nový díl po restartu série. Dále tu máme Wolfenstein: Youngblood, Rage 2 či The Elder Scrolls Online. 
K oblíbeným
reklama
Na podzim si opět užijeme dostatek démonů, které budeme moci vyřídit všemožnými způsoby. V listopadu totiž nastoupí DOOM Eternal, a to konkrétně 22.11.2019 pro PC, Xbox One, PlayStation 4 a Nintendo Switch. K dispozici bude rovněž i na Google Stadia jako streamovaná hra, a to pouhý týden poté, co bude tato platforma zprovozněna pro první zákazníky. 
 
 
Stejně jako v původním druhém dílu DOOM zde půjde o to, že peklo vtrhlo na samotnou Zemi a tam se s ním utká náš Doom Slayer. Nový díl slibuje vedle nových nepřátel, zbraní a prostředí také nové multiplayerové režimy, mezi nimiž je i battlemode. V něm se naopak v kůži démonů utkáme dva proti jednomu s plně vybaveným Doom Slayerem. 
 
 
Navnadit nás může zatím zveřejněný trailer, přičemž hra už je k předobjednání na Steamu. 
 
Wolfenstein: Youngblood bude také hra plná akce, jak jsme ostatně zvyklí. I zde máme nový trailer ukazující BJova dvojčata Jess a Soph, která se budou v boji proti nacistům doplňovat se svými kybernetickými obleky. 
 
 
Podíváme se především do Paříže, přičemž celý dosud známý příběh se točí právě kolem BJe, kterého se jeho dcery budou snažit najít, a to od 26. července na PS4, Xbox One, Nintendo Switch a PC. 
 
The Elder Scrolls Online dostane novou serverovou kapacitu pro podporu očekávané vlny nových hráčů. Připraven byl filmový trailer týkající se Elsweyr, v němž ale uvidíme pouze souboj s drakem v hořícím městě. 
 
 
Rage 2 už je dávno na trhu, ovšem tento týden se mohou hráči těšit na nové stroje včetně pilotovatelného bojového robota, nové nepřátele, herní režimy, atd. Chystá se také expanze Rise of the Ghosts s novými lokacemi, příběhem a zbraněmi. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB
Corsair si pro návštěvníky Gamescomu připravil představení klávesnice K57 RGB Wireless Gaming Keyboard, která je první vybavená rozhraním Slipstream Wireless a RGB LED Capellix. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář