Dvojice desek pro Phenom II od Asusu

Dvojice desek pro Phenom II od Asusu
, , aktualita
Po ECS a ASRocku přinášíme další fotky desek pro budoucí procesor společnosti AMD. Tentokrát jsme se zaměřili na největšího výrobce desek – taiwanský Asus. Dražší varianta M4A79 Deluxe je osazena čipovou sadou AMD 790FX + SB750. Levnější...
K oblíbeným
reklama
Po ECS a ASRocku přinášíme další fotky desek pro budoucí procesor společnosti AMD. Tentokrát jsme se zaměřili na největšího výrobce desek – taiwanský Asus.

Dražší varianta M4A79 Deluxe je osazena čipovou sadou AMD 790FX + SB750. Levnější model Asus M4A79 Pro nese AMD 780G. Při pohledu na plošný spoj je patrné, že ani jedna z desek nemá sloty pro DDR3 paměti. To znamená, že jde o „pouze“ o desky s paticí AM2+. Hlavní předností však bude kompatibilita i s dříve vydanými modely procesorů. Oficiální uvedení je plánováno na leden letošního roku.


Asus M4A79 Deluxe

Dále je z obrázků patrné, že jsou obě desky osazené kvalitními kondenzátory Fujitsu s pevným dielektrikem. Levnější z desek mám pětifázové napájení procesoru.


Asus M4A79 Pro


Zdroj: FudZilla, OCWorkbench
reklama
Nejnovější články
Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED Samsung investuje 11 miliard dolarů do panelů QD-OLED
Panely typu OLED se bohužel doposud navzdory očekávání před řadou let moc nerozšířily a nevypadá to, že by to brzy mělo být lepší. Nicméně v případě panelů QD-OLED by to mohlo být lepší, ale o co jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí? Larian zastavuje práci na Divinity: Fallen Heroes, na co se soustředí?
Larian Studios můžeme vidět jako novodobé Black Isle a právě i díky němu je žánr cRPG stále živý a zdravý. Nicméně to si asi nebudou myslet lidé, kteří čekali na Divinity: Fallen Heroes chystané už na příští měsíc.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat? Threadripper 3000: jak se budou jmenovat a které lze očekávat?
Dle nejnovějších informací můžeme soudit, že AMD se s nástupem Threadripperů třetí generace možná odhodlá udělat tlustou čáru mezi ní a předchozími dvěma. Nyní se můžeme zaměřit na jednotlivé modely. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021 Specifikace PCI Express Gen 6.0 mají být dokončeny v roce 2021
Vývoj rozhraní PCI Express v posledních letech znatelně nabral na obrátkách a vypadá to, že ty ani v příštích letech jen tak neklesnou. Však tu ještě pořádně ani nemáme PCI Express 4.0 a už se pomalu chystá verze 6.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS Internet Archive nově nabízí 2500 klasických her pro DOS
Internet Archive právě do své nabídky zařadil velké potěšení pro příznivce klasických her pro DOS. Přímo v prohlížeči si jich můžeme zahrát na 2.500 a ve většině případů jsou k dispozici i manuály. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře