E-Ten Glofiish DX900 se začíná prodávat

E-Ten Glofiish DX900 se začíná prodávat
, , aktualita
Pokud preferujete mobilní telefon s 2 sloty na SIM kartu a současně byste rádi i nadále používali operační systém Windows Mobile společnosti Microsoft, nemáte moc možností při výběru přístroje. Zařízením, které by vás mohlo zaujmout, je...
K oblíbeným
reklama
Pokud preferujete mobilní telefon s 2 sloty na SIM kartu a současně byste rádi i nadále používali operační systém Windows Mobile společnosti Microsoft, nemáte moc možností při výběru přístroje. Zařízením, které by vás mohlo zaujmout, je E-Ten Glofiish DX900, o kterém se šušká již několik týdnů. Komunikátor se zatím bude prodávat pouze v Rusku za cenu 531 EUR, je však pravděpodobné, že se nového E-tenu dočkají časem také zájemci v ostatních zemích Evropy.
Kromě již zmíněných 2 slotů na kartu SIM se E-Ten Glofiish DX900 může pochlubit VGA displejem (rozlišení 640 x 480 obrazových bodů), vestavěným přijímačem satelitního signálu GPS a slotem na MicroSD karty. Za zmínku stojí rovněž procesor Samsung tepající na frekvenci 533 MHz, senzor schopný zaznamenat natočení přístroje a 3 Mpix fotoaparát s automatickým zaostřováním. K připojení k Internetu můžete použít vysokorychlostní technologii HSDPA.

Zdroj: msmobiles.com
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková