E-Ten Glofiish DX900 se začíná prodávat

E-Ten Glofiish DX900 se začíná prodávat
, , aktualita
Pokud preferujete mobilní telefon s 2 sloty na SIM kartu a současně byste rádi i nadále používali operační systém Windows Mobile společnosti Microsoft, nemáte moc možností při výběru přístroje. Zařízením, které by vás mohlo zaujmout, je...
K oblíbeným
reklama
Pokud preferujete mobilní telefon s 2 sloty na SIM kartu a současně byste rádi i nadále používali operační systém Windows Mobile společnosti Microsoft, nemáte moc možností při výběru přístroje. Zařízením, které by vás mohlo zaujmout, je E-Ten Glofiish DX900, o kterém se šušká již několik týdnů. Komunikátor se zatím bude prodávat pouze v Rusku za cenu 531 EUR, je však pravděpodobné, že se nového E-tenu dočkají časem také zájemci v ostatních zemích Evropy.
Kromě již zmíněných 2 slotů na kartu SIM se E-Ten Glofiish DX900 může pochlubit VGA displejem (rozlišení 640 x 480 obrazových bodů), vestavěným přijímačem satelitního signálu GPS a slotem na MicroSD karty. Za zmínku stojí rovněž procesor Samsung tepající na frekvenci 533 MHz, senzor schopný zaznamenat natočení přístroje a 3 Mpix fotoaparát s automatickým zaostřováním. K připojení k Internetu můžete použít vysokorychlostní technologii HSDPA.

Zdroj: msmobiles.com
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0, čili Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů