www.svethardware.cz
>
>
>

eBay.cz rozšiřuje svou nabídku zemí pro nakupování

eBay.cz rozšiřuje svou nabídku zemí pro nakupování
, , aktualita
Společnost eBay oznámila, že čeští uživatelé mají nyní možnost nakupovat zboží na portálu eBay.cz již také z Číny a Hongkongu, takže tyto destinace se přidávají k USA, Velké Británii a Německu. To však není vše, protože nově máme rovněž...
K oblíbeným
reklama
Společnost eBay oznámila, že čeští uživatelé mají nyní možnost nakupovat zboží na portálu eBay.cz již také z Číny a Hongkongu, takže tyto destinace se přidávají k USA, Velké Británii a Německu.To však není vše, protože nově máme rovněž možnost využít funci Rychlého náhledu, který umožní získat informace o vybraném zboží, aniž bychom museli otevřít podrobnou nabídku a opustit seznam vyhledaných předmětů. Malé okénko nám ukáže informace o prodávajícím, jeho hodnocení, zemi, město, odkud bude zboží zasíláno, zda jde o nové, nebo použité zboží a rovněž se dozvíme jeho cenu, náklady na dopravu a také se budeme moci hned podívat na všechny fotografie.Portál eBay.cz funguje od března minulého roku, ovšem ve zkušebním provozu byl již od podzimu 2009. U nás zájem o nakupování přes eBay mírně roste, což ukazuje 6,7% meziroční nárůst prodej porovnávající první kvartál tohoto roku a 2010. Nejvíce se nakupuje v kategoriích oblečení a doplňky a elektronika.

Zdroj: TZ eBay
reklama
Nejnovější články
ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu ICON už vyrábí domy pomocí 3D tisku i v Texasu
Společnost ICON začala pro amerického developera 3Strands stavět domy pomocí 3D tisku. Ty by měly být bezpečnější, být odolnější vůči požáru a jiným přírodním živlům. Po Mexiku tak jde o druhý velký projekt.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus SK Hynix začíná se sériovou výrobou LPDDR5 s 18 GB pro Asus
Telefony s Androidem mají poslední dobou takové množství operační paměti RAM, že by se za to nemuselo stydět ani solidní PC. SK Hynix nyní začalo sériovou výrobu 18GB setů pamětí LPDDR5 pro telefony Asus ROG Phone.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku Muž měl vydávat PlayStation 5 za Wi-Fi router, aby oklamal manželku
Těžko uvěřitelný případ se měl odehrát ve Vietnamu. Muž si chtěl koupit herní konzoli, ale jeho manželka s tím nesouhlasila. Svůj nový PS5 proto vydával za Wi-Fi router. Dokonce jej nechal nainstalovat zaměstnancem v uniformě telefonní společnosti.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry Po vydání Diabla II Resurrected Blizzard skončí s remastery, vyvine nové hry
Už dobře víme, že na konec letošního roku si Blizzard chystá remasterovanou verzi hry Diablo II: Resurrected. Ta ale bude také poslední takovou hrou a do budoucna se Blizzard chce věnovat vývoji nových her.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí Hogwarts Legacy: nekorektní hra přidá transgender postavy, hlavní designér mizí
Připravovaná hra Harry Potter: Hogwarts Legacy to nemá jednoduché. Vše v podstatě začalo několika tweety a esejí od J. K. Rowlingové na transgender téma. I když ta s hrou nemá nic společného, nyní je potřeba zajistit, aby hra byla politicky korektní.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů