www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

EeeBox B 204 - nový nettop od Asusu

EeeBox B 204 - nový nettop od Asusu
, , aktualita
Společnost Asus se rozhodla přidat do svého portfolia další výrobek postavený na oblíbené netbookové platformě Intel Atom. Asus EeeBox B 204 je tedy nettop poháněný procesorem Intel Atom tepajícím na frekvenci 1,6 GHz. Operační paměť nalezneme...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus se rozhodla přidat do svého portfolia další výrobek postavený na oblíbené netbookové platformě Intel Atom. Asus EeeBox B 204 je tedy nettop poháněný procesorem Intel Atom tepajícím na frekvenci 1,6 GHz. Operační paměť nalezneme ve velikosti 1 GB a pevný SATA disk má kapacitu 160 GB (5400 RPM). Novinka přichází s lepší grafickou kartou – najdeme zde ATI Radeon HD 3450 (256 MB). Tímto bude umožněno přehrávat na nettopu HD videa ve vysoké kvalitě či používat HDMI výstup. Při použité tohoto modelu jakožto multimediálního centra poslouží vylepšený dálkový ovladač.Co se týká dalších specifikací, nabídne počítač čtveřici USB portů, gigabytový LAN, Bluetooth a WiFi. K dispozici je také praktická čtečka paměťových karet. EeeBox B 204 váží asi 1,15 kg při rozměrech 222 x 269 x 178 mm a v balení najdeme kromě dálkového ovladače také klávesnici a myš.Jako operační systém zvolil výrobce klasické Microsoft Windows XP ve verzi Home. Nový nettop přijde na 315 euro (zhruba 8500 Kč).

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight Vědci nasimulovali marsotřesení dle dat z InSight
InSight na Marsu už nějaký ten pátek pomocí přístroje SEIS naslouchá, zda nezaznamená projevy seismické aktivity. To se mu ostatně už povedlo a na základě toho mohli vědci na Zemi simulovat toto "marsotřesení".
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat Gartner: nadbytek DRAM bude pokračovat a ceny klesat
Zatímco z neshod pramenící průtahy v obchodování mezi Jižní Koreou a Japonskem tlačí ceny pamětí nahoru, Gartner i tak tvrdí, že ceny DRAM v tomto roce celkově poklesnou o 42 procent. Kvůli čemu?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy Apple chce údajně koupit část Intelu s 5G modemy
Apple to měl poslední dobou ohledně 5G modemů hodně těžké. Soudní tahanice se společností Qualcomm nakonec dopadly dobře, nyní to však vypadá, že si 5G modemy zajistí sám. Chce prý převzít část Intelu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede? GeForce RTX 2080 Super je na trhu, jak si vede?
NVIDIA včera odpoledne konečně vyslala na trh GeForce RTX 2080 Super, poslední z ohlášených vylepšených Turingů. Stejně jako ostatní dostala více CUDA jader i jiných jednotek a jako jediná pak výše taktované paměti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy Facebook sleduje uploadované fotky přes IPTC tagy
Kauzy ohledně sledování uživatelů ve spojitosti s Facebookem neutuchají a možná se začne opět mluvit o jedné z těch, o kterých se už mluvilo i v minulosti. Facebook totiž sleduje fotografie uživatelů pomocí IPTC tagů, což může být zneužito k dalším účelům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala