www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

EeeBox B 204 - nový nettop od Asusu

EeeBox B 204 - nový nettop od Asusu
, , aktualita
Společnost Asus se rozhodla přidat do svého portfolia další výrobek postavený na oblíbené netbookové platformě Intel Atom. Asus EeeBox B 204 je tedy nettop poháněný procesorem Intel Atom tepajícím na frekvenci 1,6 GHz. Operační paměť nalezneme...
K oblíbeným
reklama
Společnost Asus se rozhodla přidat do svého portfolia další výrobek postavený na oblíbené netbookové platformě Intel Atom. Asus EeeBox B 204 je tedy nettop poháněný procesorem Intel Atom tepajícím na frekvenci 1,6 GHz. Operační paměť nalezneme ve velikosti 1 GB a pevný SATA disk má kapacitu 160 GB (5400 RPM). Novinka přichází s lepší grafickou kartou – najdeme zde ATI Radeon HD 3450 (256 MB). Tímto bude umožněno přehrávat na nettopu HD videa ve vysoké kvalitě či používat HDMI výstup. Při použité tohoto modelu jakožto multimediálního centra poslouží vylepšený dálkový ovladač.Co se týká dalších specifikací, nabídne počítač čtveřici USB portů, gigabytový LAN, Bluetooth a WiFi. K dispozici je také praktická čtečka paměťových karet. EeeBox B 204 váží asi 1,15 kg při rozměrech 222 x 269 x 178 mm a v balení najdeme kromě dálkového ovladače také klávesnici a myš.Jako operační systém zvolil výrobce klasické Microsoft Windows XP ve verzi Home. Nový nettop přijde na 315 euro (zhruba 8500 Kč).

Zdroj: Fudzilla
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková