www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO FlexScan EV323: 4K IPS pro hraní i CAD/CAM

EIZO FlexScan EV323: 4K IPS pro hraní i CAD/CAM
, , aktualita
Pro náročné zákazníky si EIZO připravilo nový 31,5" monitor FlexScan EV3237, který nabídne obrazovku typu IPS s rozlišením 4K. Dle výrobce má tento nový model široký záběr a je určen pro kancelář, herní sestavy i CAD/CAM.
K oblíbeným
reklama
EIZO FlexScan EV3237 tedy nabídne velkou obrazovku IPS s fyzickým rozlišením 3840 x 2160, což je čtyřnásobné rozlišení Full HD. Nový monitor slibuje funkce pro šetření energií, dobrou ergonomii a také funkce obraz v obraze a obraz vedle obrazu (PiP a PbP).

Panel IPS v monitoru FlexScan EV3237 nabízí pozorovací úhly 178 ° v obou směrech, jeho statický kontrast je 1000:1, odezva 5 ms a jas 300 cd/m2. Pro připojení k počítači poslouží DisplayPort verze 1.2, HDMI nebo dual link DVI. Pro zobrazení v rozlišení 3840 x 2160 při 60 Hz využijeme DP 1.2, ovšem další rozhraní se dají využít právě pro funkce PiP a PbP.

EIZO dále slibuje, že díky řízení LED podsvícení pomocí vysokorychlostního PWM monitor nebude blikat a zároveň bude možné nastavit jas i pod 1 % jeho maximální hodnoty. EcoView Optimizer 2 poslouží k úsporám energie, a to právě pomocí snižování jasu s ohledem na okolní osvětlení. Tepelný a pohybový senzor EcoView Sense 2 zase detekuje přítomnost uživatele a umí monitor rovnou vypnout a po návratu uživatele zase automaticky zapnout. EIZO také nabízí aplikace ScreenManager Pro a EIZO Monitor Configuration pro jednodušší nastavení monitoru, jeho barev a jiných vlastností. Umí také najednou ovládat více monitorů připojených k jednomu PC, a to pomocí USB. A pak si můžeme nastavit pět režimů zobrazení - sRGB, Movie, Paper a dva uživatelské.

Součástí FlexScan EV3237 je stojan s možností nastavením výšky v rozsahu 139 mm, naklopením a natočením, dále 1W reproduktor a konektor pro sluchátka a nechybí ani ceertifikace Energy Star 6.0 a TCO Certified Displays 6.0. K dispozici bude černé a šedé provedení.

Zdroj: TZ EIZO
reklama
Nejnovější články
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat WD: 24TB a větší disky už běžně využijí energeticky podpořený zápis dat
Společnost Western Digital máme v případě technologií pro energetický podpořený zápis dat spojenou především s MAMR. Ta se ale trošku překvapivě zatím ještě nepoužije, nicméně od 24TB modelů by to mělo být jiné. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Může mít Mléčná dráha dvě supermasivní černé díry? Může mít Mléčná dráha dvě supermasivní černé díry?
Dle běžně uváděných informací má naše galaxie jednu supermasivní černou díru zvanou Sagittarius A* (SgrA*) s hmotností kolem 4 milionů Sluncí. Nejsou ale přece jen nakonec tyto díry dvě?
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře