www.svethardware.cz
>
>
>

EIZO uvádí nové LCD monitory RadiForce pro lékařské použití

EIZO uvádí nové LCD monitory RadiForce pro lékařské použití
, , aktualita
Japonská společnost EIZO, stálice mezi výrobci špičkových monitorů, uvedla na konci minulého roku dvojici širokoúhlých 8Mpix monitorů pro lékařské použití. Jedná se o dva modely série RadiForce LS560W a LX560W. Ilustrační obrázek staršího...
K oblíbeným
reklama
Japonská společnost EIZO, stálice mezi výrobci špičkových monitorů, uvedla na konci minulého roku dvojici širokoúhlých 8Mpix monitorů pro lékařské použití. Jedná se o dva modely série RadiForce LS560W a LX560W.


Ilustrační obrázek staršího modelu.

RadiFlex LS560W má úhlopříčku 56" a jeho nativní rozlišení je 3840 × 2160 pixelů. To je podle výrobce vhodné pro zobrazování cévní soustavy. Druhé označení LX560W značí stejný model s příslušenstvím pro zpracování signálu až ze vzdálenosti 36 metrů. Jeho odezva je nižší než 16 ms a dokáže zpracovat až 27 různých zdrojů obrazu a které umí případně zkombinovat. K udávaným parametrům patří kontrastní pomět 1200:1, jas 450 cd/m2 a pozorovací úhel až 176°. Cena nebyla zatím stanovena.


Zdroj: TZ EIZO, HKEPC
reklama
Nejnovější články
Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet Výzkumníci využili 3D klimatické modely pro odhad obyvatelnosti planet
Povědomí o tom, že v blízkém vesmíru je přítomnost planet ve hvězdných systémech zcela běžný jev, nám přinesl především vesmírný teleskop Kepler americké NASA. V mnoha ohledech se ale musíme spoléhat na odhady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia Google raději rozšířil úvodní nabídku her pro Stadia
Společnost Google zrovna nenadchla veřejnost úvodní nabídkou 12 her pro streamovací službu Stadia. Většinou to byly málo známé tituly a také se neobjevila vůbec žádná opravdová hlavní novinka, snad až na RDR2. Google ale na kritiku zareagoval. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD by mělo už na CES představit 2. generaci Navi RDNA AMD by mělo už na CES představit 2. generaci Navi RDNA
Na CES 2020 startující na začátku příštího roku by společnost AMD měla představit druhou generaci architektury RDNA, a tedy i nová silná GPU Navi. To ale pochopitelně neznamená, že ta nedlouho poté dorazí na trh.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HP prozrazuje přicházející Radeon RX 5300 XT HP prozrazuje přicházející Radeon RX 5300 XT
Nyní už je jasné, že AMD začalo dodávat grafiky s čipy Navi 14, a to konkrétně Radeon RX 5500, přednostně společnosti Apple do jejích nových počítačů. Nyní nám ale půjde o grafiky RX 5300 XT, které jsou o stupeň slabší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel netroškaří: Xe HPC bude mít tisíce EU, robustní HBM a "Rambo Cache" Intel netroškaří: Xe HPC bude mít tisíce EU, robustní HBM a "Rambo Cache"
Není to sice to samé co Chuck Norris Cache, ale i Rambo Cache zní celkem schopně. Vedle ní nám HPC grafiky Xe známé již jako Ponte Vecchio slibují tisíce jednotek EU (dnes jich jsou sotva desítky) a paměti HBM. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře