reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

EK má nový vodní blok pro GPU edice HWBOT

13.2.2013, Jan Vítek, aktualita
EK má nový vodní blok pro GPU edice HWBOT
Pokud jste příznivci vodních chladičů, pak by vás mohl zaujmout nový vodní blok firmy EK Water Blocks, a to model EK-VGA Supremacy HWBOT Edition. Jde o první výsledek spolupráce s HWBOT, ale to je vedlejší. Nový vodní blok následuje ve šlépějích...
Pokud jste příznivci vodních chladičů, pak by vás mohl zaujmout nový vodní blok firmy EK Water Blocks, a to model EK-VGA Supremacy HWBOT Edition. Jde o první výsledek spolupráce s HWBOT, ale to je vedlejší.

Nový vodní blok následuje ve šlépějích tři roky starého EK-VGA Supreme HF a oproti němu má nabídnout o 20% vyšší průtok média a i díky tomu vyšší výkon a o 2 °C nižší teploty. O ty se má ale zasloužit také turbulentní proudění média skrz malinké kanály, které zase zajišťují velkou aktivní plochu.

Blok je celokovový a vyrobený z poniklované mědi, což platí pro základnu se zrcadlově lesklou styčnou plochu. Vrchní kryt je pak mosazný a také poniklovaný. Podporuje montáž na různé karty NVIDIA a AMD, pokud mají čtvercově rozmístěny montážní otvory, přičemž pomyslné čtverce mohou mít hrany o délce minimálně 53 mm a maximálně 58 mm.

Krom toho je tento blok dostupný s rámečky Mounting plate VGA Supremacy GF560, Supremacy GF2x0 a Supremacy HD 6770. V balení společně s ním najdeme také montážní rámeček EK-VGA EasyMount HF, dále EK-VGA Supreme HF HD7970 Cu Adapter a další adaptéry pro GF560, GF2x0 a HD6770. Nezapomnělo se ani na tubičku s teplovodivou pastou Gelid GC-Extreme, a to vše za 74 euro s daní.

Zdroj: TZ EK Water Blocks
reklama