www.svethardware.cz
>
>
>

Elpida uvažuje o spojení s firmou ProMOS

Elpida uvažuje o spojení s firmou ProMOS
, , aktualita
CEO společnosti Elpida Memory Yukio Sakamoto potvrdil, že jeho firma skutečně zvažuje spojení se společností ProMOS a možná i s PowerChip Semiconductor. Elpida je přitom jedním z největších dodavatelů pamětí typu DRAM První nezaručené zprávy...
K oblíbeným
reklama
CEO společnosti Elpida Memory Yukio Sakamoto potvrdil, že jeho firma skutečně zvažuje spojení se společností ProMOS a možná i s PowerChip Semiconductor. Elpida je přitom jedním z největších dodavatelů pamětí typu DRAMPrvní nezaručené zprávy na toto téma se přitom objevily již minulý týden, kdy se ukázalo, že Sakamoto plánuje navštívit zmíněné firmy na Taiwanu. Co se týče momentálního stavu, tak PowerChip Semiconductor již spolupracuje s Elpidou, ale ProMOS se paktuje spíše s Hynix Semiconductor, čehož by musel po dosažení dohody s Elpidou samozřejmě zanechat.

Snaha Elpidy hovoří o tom, že se snaží investovat i přes celosvětovou krizi, k níž se přidává také nesnadná situace na trhu s čipy DRAM. Pro tuto firmu je důležité, aby se získáním dalších kapacit obrnila před ostatními giganty jako Samsung Electronics a Hynix Semiconductor a jak se prý Yukio Sakamoto vyjádřil, svět DRAM by se pěkně otřásl, kdyby taiwanští výrobci padli.

Zdroj: X-bit labs
reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů