www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

EMTEC připravuje ION nettop

EMTEC připravuje ION nettop
, , aktualita
Jeho označení je GBox. Obsahuje procesor Intel Atom, ale přesný model je neznámý (pravděpodobně N270 nebo N280). Jako grafický čip je použita GeForce 9400M, dále je přítomen pevný disk o kapacitě 160 GB a RAM paměť o kapacitě pravděpodobně...
K oblíbeným
reklama
Jeho označení je GBox. Obsahuje procesor Intel Atom, ale přesný model je neznámý (pravděpodobně N270 nebo N280). Jako grafický čip je použita GeForce 9400M, dále je přítomen pevný disk o kapacitě 160 GB a RAM paměť o kapacitě pravděpodobně 1 GB.Předinstalované jsou Windows XP, dále tento nettop také disponuje šesti USB porty a přichází ve dvou verzích. První disponuje jen D-Sub výstupem a bude stát €209, druhá HDMI konektorem, přičemž bude o něco dražší. Datum vydání nebylo oznámeno.

Zdroj: TC Magazine
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková