www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

EMTEC připravuje ION nettop

EMTEC připravuje ION nettop
, , aktualita
Jeho označení je GBox. Obsahuje procesor Intel Atom, ale přesný model je neznámý (pravděpodobně N270 nebo N280). Jako grafický čip je použita GeForce 9400M, dále je přítomen pevný disk o kapacitě 160 GB a RAM paměť o kapacitě pravděpodobně...
K oblíbeným
reklama
Jeho označení je GBox. Obsahuje procesor Intel Atom, ale přesný model je neznámý (pravděpodobně N270 nebo N280). Jako grafický čip je použita GeForce 9400M, dále je přítomen pevný disk o kapacitě 160 GB a RAM paměť o kapacitě pravděpodobně 1 GB.Předinstalované jsou Windows XP, dále tento nettop také disponuje šesti USB porty a přichází ve dvou verzích. První disponuje jen D-Sub výstupem a bude stát €209, druhá HDMI konektorem, přičemž bude o něco dražší. Datum vydání nebylo oznámeno.

Zdroj: TC Magazine
reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů