reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Enermax odhalil napájecí zdroje NAXN Advanced Edition

, , aktualita
Enermax odhalil napájecí zdroje NAXN Advanced Edition
Napájecí zdroje od frimy Enermax jsou velmi oblíbené pro svou kvalitu a především tu by měly nabídnout nové NAXN Advanced Edition společně s tichým provozem. Nicméně nepůjde o zdroje s tou nejlepší efektivitou, protože jak jsme se mohli...
Enermax odhalil napájecí zdroje NAXN Advanced Edition
Napájecí zdroje od frimy Enermax jsou velmi oblíbené pro svou kvalitu a především tu by měly nabídnout nové NAXN Advanced Edition společně s tichým provozem. Nicméně nepůjde o zdroje s tou nejlepší efektivitou, protože jak jsme se mohli dozvědět již dříve, dosáhly na certifikaci 80 Plus Bronze, takže při 20 - 100% zátěži mají nabídnout efektivitu 82 až 88 %.
NAXN ADV budou k dispozici s výkonem 350, 450, 550 a 650 W


Dle Enermaxu byly navrženy pro nepřetržitý provoz, který mají zvládnout i při okolní teplotě 40 °C a dále můžeme zmínit aktivní PFC a samozřejmě tu jsou i různé ochrany proti přepětí, nadproudu, zkratu a další zahrnuté do funkcí SafeGuard. Vedle nich tu máme SpeedGuard, jenž se stará o běh ventilátoru a řízení jeho otáček a k tomu patří také AirGuard, ale to jsou pouze "vhodně tvarované" otvory pro vstup vzduchu.

Zdroje NAXN ADV se chlubí i svými kabely a konektory a v rámci CordGuard nabídnou zabezpečení konektorů proti jejich uvolnění. Připraveny jsou rovněž pro ErP Lot 6 2013, což znamená, že v pohotovostním režimu má jejich spotřeba být pod 0,5 W.

Zdroj: TZ Enermax
reklama
reklama
reklama