Epic brzy nabídne zdarma Kingdom Come: Deliverance

Epic brzy nabídne zdarma Kingdom Come: Deliverance
, , aktualita
Ten, kdo se ještě nevydal do Posázaví na začátku 15. století, bude mít jedinečnou možnost díky nabídce obchodu Epic Games Store. Ten totiž brzy zdarma nabídne hru Kingdom Come: Deliverance. 
K oblíbeným
reklama
Zvláště pro našince je tato nabídka velice zajímavá, ostatně Kingdom Come: Deliverance je jeden z nejznámějších titulů, který kdy vzešel od českých vývojářů. Jde také o prvotinu od Warhorse Studios, které vede hlavní designér Daniel Vávra, jejž známe i jako spoluautora původního titulu Mafia. 
 
 
Do 13. února nám Epic Games Store nabízí zdarma tituly Carcassonne a Ticket to Ride, což jsou v obou případech adaptace deskových her. 
 
Kingdom Come: Deliverance bude společně s titulem Aztez zdarma k dispozici od 13. února, takže přesně na den dva roky po svém vydání. Dnes jsou tak k této hře už dávno k dispozici veškerá DLC a slíbený obsah, takže jde o uzavřenou kapitolu a my se nyní můžeme těšit na oznámení toho, na čem Warhorse aktuálně pracují. Logicky by to mělo být pokračování prvního dílu, ovšem nechme se překvapit. 
 
Nyní přitom už Warhorse Studios pracují pod taktovkou THQ Nordic, a to již celý rok. Tehdy jsme se ale také dozvěděli, že studio má nadále fungovat nezávisle (do jisté míry, pochopitelně), takže na jeho dosavadních plánech se nemělo nic měnit. Ovšem když o nich s jistotou nic nevíme, pak lze těžko soudit. 
 
Naposledy jsme se pak dozvěděli, že ke Kingdom Come jsou k dispozici oficiální moddingové nástroje, díky čemuž se může životnost této hry jen prodloužit. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
SpaceX připravuje Starship k letu do 15 kilometrů, SN8 vzlétne již brzy SpaceX připravuje Starship k letu do 15 kilometrů, SN8 vzlétne již brzy
Společnost SpaceX vyvíjí mimo jiné i kosmickou loď Starship, s níž provedla už několik zkoušek. Ještě nikdy doposud ale prototyp Starship neletěl do takové výšky, jako tomu bude u plánovaného testu.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur GeForce RTX 3060 Ti je v nabídce už za 463 eur
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti se chystá vstoupit na trh už za několik dní a postupně se dostává do nabídky více a více obchodů. Známe už také ceny, které postupem času spíše klesají. 
28.11.2020, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu
V roce 2021 by mohl světlo světa spatřit „Project Latte“ od Microsoftu. Cílem je přinést aplikace z Androidu do Windows 10. Pokud se vše povede, mohly by být aplikace dostupné v Microsoft Store.
28.11.2020, aktualita, Jáchym Šlik8 komentářů
Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader
Společnost Apple se se vší vážností pustila do vývoje vlastních procesorů založených na architektuře ARM, které mohou zcela nahradit hardware od společnosti Intel či potažmo AMD. Nyní tu máme model M1X. 
27.11.2020, aktualita, Jan Vítek20 komentářů
Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu
Dle specifikací je nová Xbox Series X sice výkonnější než PlayStation 5, ale jak jsme se mohli už kolikrát přesvědčit, údaje o výkonu v TFLOPS a megahertze nemusí ve výsledku rozhodovat. Na co ukazuje praxe?
27.11.2020, aktualita, Jan Vítek