Epic brzy nabídne zdarma Kingdom Come: Deliverance

Epic brzy nabídne zdarma Kingdom Come: Deliverance
, , aktualita
Ten, kdo se ještě nevydal do Posázaví na začátku 15. století, bude mít jedinečnou možnost díky nabídce obchodu Epic Games Store. Ten totiž brzy zdarma nabídne hru Kingdom Come: Deliverance. 
K oblíbeným
reklama
Zvláště pro našince je tato nabídka velice zajímavá, ostatně Kingdom Come: Deliverance je jeden z nejznámějších titulů, který kdy vzešel od českých vývojářů. Jde také o prvotinu od Warhorse Studios, které vede hlavní designér Daniel Vávra, jejž známe i jako spoluautora původního titulu Mafia. 
 
 
Do 13. února nám Epic Games Store nabízí zdarma tituly Carcassonne a Ticket to Ride, což jsou v obou případech adaptace deskových her. 
 
Kingdom Come: Deliverance bude společně s titulem Aztez zdarma k dispozici od 13. února, takže přesně na den dva roky po svém vydání. Dnes jsou tak k této hře už dávno k dispozici veškerá DLC a slíbený obsah, takže jde o uzavřenou kapitolu a my se nyní můžeme těšit na oznámení toho, na čem Warhorse aktuálně pracují. Logicky by to mělo být pokračování prvního dílu, ovšem nechme se překvapit. 
 
Nyní přitom už Warhorse Studios pracují pod taktovkou THQ Nordic, a to již celý rok. Tehdy jsme se ale také dozvěděli, že studio má nadále fungovat nezávisle (do jisté míry, pochopitelně), takže na jeho dosavadních plánech se nemělo nic měnit. Ovšem když o nich s jistotou nic nevíme, pak lze těžko soudit. 
 
Naposledy jsme se pak dozvěděli, že ke Kingdom Come jsou k dispozici oficiální moddingové nástroje, díky čemuž se může životnost této hry jen prodloužit. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží? Astronomové našli v našem systému 139 nových planetek, k čemu poslouží?
Ve vnějších částech Sluneční soustavy obíhá pěkná řádka větších objektů, přičemž tím máme na mysli oblast za oběžnou dráhou Neptunu - poslední planety soustavy. Dalších 139 planetek bylo přitom nově objeveno díky Dark Energy Survey. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory Intel prozrazuje, jaké instrukce budou podporovat chystané procesory
Intel se rozhodl aktualizovat svůj ISA Extensions manuál, který je určen především programátorům k tomu, aby věděli, na co se mohou připravovat. Dozví se tak o tom, které instrukce budou podporovány teprve chystanými procesorovými řadami. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19 D-Wave zdarma nabízí výkon svých kvantových počítačů pro výzkum Covid-19
Kanadská společnost D-Wave Systems se rozhodla, že své kvantové počítače dá k dispozici pro výzkum nemoci Covid-19 a hledání léku. To představuje možnost využití jejich výkonu prostřednictvím služby Leap 2. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6 Gigabyte vypustil do světa GTX 1650 s paměťmi GDDR6
Už nyní můžeme navázat na dnešní zprávu, dle níž jsme mohli čekat nástup karet GeForce GTX 1650 s paměťmi GDDR6, přičemž nemluvíme o verzích Super. Jako první se přihlásila společnost Gigabyte, která nabízí dva modely. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem NASA provedla poslední test Mars Helicopter před letem
Navzdory pandemii se dále pracuje na roveru Perseverance, který by měl startovat letos v létě. Nyní už má NASA za sebou poslední testy, jimiž měla projít malá Mars Helicopter, kterou si rover poveze s sebou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře