Epic brzy nabídne zdarma Kingdom Come: Deliverance

Epic brzy nabídne zdarma Kingdom Come: Deliverance
, , aktualita
Ten, kdo se ještě nevydal do Posázaví na začátku 15. století, bude mít jedinečnou možnost díky nabídce obchodu Epic Games Store. Ten totiž brzy zdarma nabídne hru Kingdom Come: Deliverance. 
K oblíbeným
reklama
Zvláště pro našince je tato nabídka velice zajímavá, ostatně Kingdom Come: Deliverance je jeden z nejznámějších titulů, který kdy vzešel od českých vývojářů. Jde také o prvotinu od Warhorse Studios, které vede hlavní designér Daniel Vávra, jejž známe i jako spoluautora původního titulu Mafia. 
 
 
Do 13. února nám Epic Games Store nabízí zdarma tituly Carcassonne a Ticket to Ride, což jsou v obou případech adaptace deskových her. 
 
Kingdom Come: Deliverance bude společně s titulem Aztez zdarma k dispozici od 13. února, takže přesně na den dva roky po svém vydání. Dnes jsou tak k této hře už dávno k dispozici veškerá DLC a slíbený obsah, takže jde o uzavřenou kapitolu a my se nyní můžeme těšit na oznámení toho, na čem Warhorse aktuálně pracují. Logicky by to mělo být pokračování prvního dílu, ovšem nechme se překvapit. 
 
Nyní přitom už Warhorse Studios pracují pod taktovkou THQ Nordic, a to již celý rok. Tehdy jsme se ale také dozvěděli, že studio má nadále fungovat nezávisle (do jisté míry, pochopitelně), takže na jeho dosavadních plánech se nemělo nic měnit. Ovšem když o nich s jistotou nic nevíme, pak lze těžko soudit. 
 
Naposledy jsme se pak dozvěděli, že ke Kingdom Come jsou k dispozici oficiální moddingové nástroje, díky čemuž se může životnost této hry jen prodloužit. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme Igor's Lab: NVIDIA Ampere v březnu ještě nečekejme
Nové informace šířící se o generaci Ampere přinášejí očekávání toho, co NVIDIA chce za měsíc představit na své GDC 2020. Optimisté očekávají Ampere a ti největší optimisté dokonce herní Ampere. A jak to vidí v Igorově laboratoři?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost Jaký bude "velký Radeon Navi"? Prý až 5120 jader a 2TB/s propustnost
Fámy kolují nejen o očekávaných čipech NVIDIA Ampere, ale také kolem "velkých Navi", jak se označuje hi-end, který si má AMD připravovat pro letošní rok. Nové informace mají mít původ ve firmě SK Hynix.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1. CD Projekt je 2. největší evropské herní studio, ovšem s velkým odstupem od 1.
Polské studio CD Projekt Red se může pochlubit pozici evropské dvojky mezi největšími herními studii. Může se těšit z velice dobrých prodejů titulu The Witcher 3: Wild Hunt a nadějného Cyberpunk 2077. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Mars je definitivně seismicky aktivní, InSight detekoval 174 záchvěvů Mars je definitivně seismicky aktivní, InSight detekoval 174 záchvěvů
Můžeme už říci, že díky InSight je možné potvrdit seismickou aktivitu planety Mars. Modul totiž během 10 měsíců detekoval 174 záchvěvů, přičemž NASA mluví také o vulkanické aktivitě této planety. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel ohlásil nové procesory Xeon Scalable 2. generace Intel ohlásil nové procesory Xeon Scalable 2. generace
Intel se rozhodl vypustit na trh novou dávku procesorů Xeon Scalable druhé generace, což představuje další 14nm modely vybavené osmi až dvacetiosmi jádry. Žádný z nich ale nepatří do nejvyšší řady Platinum.
Dnes, aktualita, Jan Vítek