Epic Games Store dostal seznam přání, ale stále mu chybí základní funkce

Epic Games Store dostal seznam přání, ale stále mu chybí základní funkce
, , aktualita
Jeden z důvodů, proč někteří hráči tak nelibě nesli nástup platformy Epic Games Store a skupování exkluzivit, je její celková nevyspělost. Ta se postupně zlepšuje, ale na vkus mnohých moc pomalu. 
K oblíbeným
reklama
Pokud můžeme jmenovat jeden z nejpalčivějších problémů, který přetrvává více než rok po spuštění platformy a zcela jistě by nebylo tak složité jej vyřešit, pak je to funkce pro omezení rychlosti stahování dat. Hry představují i desítky gigabajtů dat a jejich stáhnutí tak může na dlouhé hodiny zabrat celou dostupnou datovou šířku, přičemž snad každá jiná platforma má k dispozici funkci, s níž můžeme rychlost stahování omezit, aby se nám nesekaly streamy, apod. Epic Games Store ale dosud nic takového nemá, takže si musíme případně pomoci jinak, a to třeba pomocí utility spravující síťová připojení na celém PC (NetLimiter a jiné).
 
 
Společnost Epic se přitom nyní rozhodla přidat jinou funkci, a sice wishlist, čili seznam přání, do nějž si můžeme přidávat hry, které se nám líbí, ale zatím si je nechceme ještě pořídit, anebo potřebujeme jinému naznačit, že by to byl vhodný dárek. Takový seznam pochopitelně už dlouho nabízí i Steam. 
 
Do seznamu přání si můžeme danou hru z nabídky zařídit jednoduše kliknutím na tlačítko s piktogramem srdce, které je nově umístěno hned vedle tlačítka pro koupi. Wishlist pak můžeme otevřít z menu skrývající se pod názvem našeho účtu v levém dolním rohu. Pak se nám otevře celý seznam her a díky němu hned získáme přehled o tom, kolik objekty naší tužby aktuálně stojí.
 
 
Epic nás také může informovat o tom, že nějaká hra z tohoto seznamu je právě v akci, ale to je funkce, která zatím nebyla zprovozněna. A co se týče její koupě někým jiným prostřednictvím jeho účtu, to je samozřejmě také zatím jen přání, jehož splnění zatím bylo jen mlhavě přislíbeno pod položkou Gifting v tomto seznamu. V něm máme veškerá vylepšení pro Epic Games Store, která se chystají. 
 
Jako další by měla následovat funkce pro nabízení her, které právě letí, dále podpora modifikací a rovněž možnost vrátit zakoupenou hru, aniž by bylo třeba kontaktovat zákaznickou podporu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci? Comet Lake-H jsou tu, co nabízí oproti předchozí generaci?
Intel vypustil na trh hlavní rodinu mobilních procesorů generace Comet Lake, která nám může napovědět i to, co nás čeká od desktopových modelů. Comet Lake-H nabídnou až osm jader na taktu stoupajícím k 5,3 GHz. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus NVIDIA Advanced Optimus: G-Sync konečně pracuje s technologií Optimus
Vedle Dynamic Boost tu máme i další technologickou novinku od NVIDIE, a sice Advanced Optimus. V podstatě lze říci, že jde o spojení technologií G-Sync a Optimus, čili že synchronizace bude už konečně fungovat se zapnutým Optimem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost NVIDIA osvětluje novou technologii Dynamic Boost
Společnosti NVIDIA a AMD mívají pozoruhodně podobné nápady, co se týče technologií, což se ukazuje i nyní. NVIDIA Dynamic Boost je totiž obdoba technologie SmarShift, kterou AMD představilo v rámci Ryzen Mobile 4000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou Amazon se soustředí na nezbytné zboží a dodávky hardwaru váznou
Amazon už dříve avizoval, že přinejmenším do 5. dubna bude při naskladňování a odesílání zboží upřednostňovat to, co lidé v dnešní době nezbytně potřebují a do toho patří třeba i toaletní papír. Hardware má menší prioritu, což trápí nejen výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová K posádce Crew Dragon pro misi NASA na ISS se připojí i astronautka Shannon Walkerová
Společnost SpaceX by již tento rok měla létat s astronauty na palubě své kosmické lodi Crew Dragon k ISS. Kromě květnové mise Demo-2 je na tento rok naplánovaná i mise dalších astronautů k ISS, k nim by se měla připojit i Shannon Walkerová. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková