Epic nabídne příští týden zdarma postapokalyptický Rage 2

Epic nabídne příští týden zdarma postapokalyptický Rage 2
, , aktualita
Epic Games Store si na příští týden chystá jeden z těch lepších dárků, a to FPS titul Rage 2 od id Software a Avalanche Studios. Zastřílíme si tak v postapokalyptickém světě ve stylu Šíleného Maxe.
K oblíbeným
reklama
Aktuálně má Epic Games Store v nabídce retro vesmírnou strategii Halcyon 6 a komu už rozkostičkovaná grafika nových starých her leze krkem, ten se může těšit na příští čtvrtek, kdy se dočkáme jednak titulu Absolute Drift a vedle toho i Rage 2. 
 
 
Absolute Drift je jakýsi mix závodních a puzzle či dovednostních her, kde se budeme učit při pohledu seshora driftovat s autem a plnit při tom různé výzvy, a to především jednu: nenabourat. Protipólem této relaxační hry, jejíž podtitul Zen Edition mluví za vše, je právě Rage 2. 
 
To je také svým způsobem závodní hra, ale plná okázalého punku, krve, zbraní, řvoucích motorů a svobody v otevřeném světě. Tentokrát může za zkázu lidstva asteroid, který vyhladil 80 procent obyvatel planety a ze zbytku se pochopitelně stala krvežíznivá banda pošuků. Zahrajeme si Walkera, posledního Rangera, který bude vraždit pro spravedlnost a mrzačit pro svobodu. Dostane k tomu různé vehikly s nadměrnými koly i kubaturou, samozřejmě také zbraně a výbušniny a různou speciální výbavu, s níž bude ještě větší legrace. 
 
Rage 2 je ovšem hra, která nebyla zrovna vřele a nekriticky přijata. Sráženo bylo zpracování otevřeného světa, řízení či pilotování a také plochý a krátký hlavní příběh. Ovšem id Software střílečky opravdu umí, takže pokud si chcete vyzkoušet Doom skřížený se Šíleným Maxem, budete mít možnost.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM Nový Exynos 2200 s GPU AMD bude prý procesorem pro notebooky s ARM
O připravovaných procesorech Exynos s GPU od AMD se mluví už hodně dlouhou dobu. Nyní to vypadá, že by mimo jiné mělo jít i o procesory určené pro úsporné notebooky postavené na architektuře ARM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit Fisker vzdal solid-state akumulátory, nedokáže je rozumně dokončit
Výbornou ukázkou toho, že vývoj nových typů akumulátorů není jednoduchá záležitost, je společnost Fisker. I když má solid-state akumulátory téměř hotové, nakonec jejich další vývoj zrušila. V dohledné době by je nebyla schopna dokončit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře