Epic nabízí zdarma chodicí adventuru a vláčkové impérium

Epic nabízí zdarma chodicí adventuru a vláčkové impérium
, , aktualita
Další dvě hry, které Epic Games nabízí od tohoto čtvrtka zdarma, jsou Where the Water Tastes Like Wine a Railway Empire. V prvním případě jde o adventuru, v níž budeme cestovat po USA, přičemž název druhé hry mluví sám za sebe.
K oblíbeným
reklama
Where the Water Tastes Like Wine je v podstatě odkaz na stařičké textové adventury či z části spíše o interaktivní knihu, v níž si občas můžeme vybrat, jak se naše postava rozhodne. Z traileru samotného v podstatě nemáme šanci zjistit, o co je náplní samotné hry, takže si raději ukážeme jedno z videí, které nabízí pouze obsah této hry. Ten vypadá vcelku jednoduše. 
 
 
Jsou tu dvě prostředí, přičemž v prvním se pohybujeme se svou postavou kostlivce ve stylu hloupého Honzy s vakem na holi přes rameno. Chodíme po mapě Spojených států v době éry velké krize 20. století a občas narazíme na bod, kde se hra přepne do textového režimu podloženého osobitými kresbami. Nastává tak ona čtecí a rozhodovací pasáž. 
 
O grafice a akci tak hra Where the Water Tastes Like Wine opravdu není. Vynikat má svým příběhem, originálním soundtrackem a atmosférou, takže kdo má zájem, může objednávat za celkem 0,- Kč. 
 
To Railway Empire nás zavede také do starých času, ale ve zcela jiném žánru, díky němuž si tuto hru můžeme ihned spojit s Railroad Tycoon. Stejně jako jiné podobné hry jde i zde o dopravu lidí a surovin, pro což budeme stavět železnici, stanice, mosty, tunely, atd. Zde v plném 3D enginu.
 
 
Díky němu se můžeme postavit na místo strojvedoucího a užít si cestu po "vlastnoručně" postavené trati, ovšem primárním cílem je samozřejmě rozvoj našeho železničního impéria.
 
A co bude příští týden? Zatím se ukazuje jediná hra, která by mohla být později doplněna o další. Jde o titul Stick It To The Man!, jakýsi hybrid mezi adventurou a plošinkovkou od studia Zoink. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED
Pokud máte pocit, že vám ve skříní barevně nesvítí a nebliká dost komponent, můžete si zvolit jeden z nových zdrojů firmy Corsair. Ta představila své první modely s aRGB podsvícením, jež končí na 750 W. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky? Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky?
Microsoft brzy vydá další významnější aktualizaci pro Windows 10. „October 2020 Update“ bude dostupný volitelně a mnoho nových funkcí od něj nečekejte. Přesto nezůstane zcela beze změn.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má? Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má?
Microsoft před několika dny překvapil více než sedmimiliardovou akvizicí firmy ZeniMax, s níž pod jeho křídla poputuje také Bethesda, id Software a další studia. Těch už tak Microsoft má celkem 23 a tím svůj apetit asi ještě neukonejšil. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek