Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control

Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
, , aktualita
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
K oblíbeným
reklama
V zaměřovači firmy Epic Games je přirozeně Steam jako donedávna neotřesitelná jednička mezi platformami pro prodej her. Ta však s každou exkluzivitou, která se dostane na Epic Games Store utržila ránu, však nepřišla o žádné nepodstatné hříčky, ale o zásadní novinky jako Metro Exodus či The Division 2, kterou má v nabídce pochopitelně ještě Ubisoft. Nedávno jsme se také dozvěděli o Phoenix Point a nyní tu máme nadějnou náhradu Falloutu v podobě The Outer Worlds a také Remedy's Control. Studio Obsidian vyvíjející The Outer Worlds je však už součástí Microsoftu, takže tato hra bude k dostání také v jeho obchodě. Steam ale opět ostrouhá a Gabe Newell si celkem právem může připadat, že se proti němu všichni spikli.
 
The Outer Worlds
 
Ostatně Epic Games nyní ohlašují partnerství s Humble Store, oblíbeným to zdrojem celých balíků (nejen) her prodávaných za hubičku v rámci různých Humble Bundle. Exkluzivity pro Epic Games Store by tak měly být k dispozici i na Humble Store, který si rovněž ponechá tržby a ty bude rozdělovat dle svých pravidel. Pro zákazníky to tedy znamená, že pokud nechtějí využívat platformu firmy Epic v podobě jejích stránek s nabídkou her, nebudou muset, pokud jim ta od Humble nevadí, nicméně na nutnosti využívat klienta Epic pro instalaci a zprovoznění her se asi nic nezmění. 
 
Remedy's Control
 
Toto partnerství odstartuje tím, že klíče z Humble budou využitelné na Epic Store, a to asi podobně jako si můžeme aktivovat hry pomocí klíčů i na Steamu. Později si už budeme moci propojit účty na Humble a Epic a hry kupovat přímo. 
 
Epic k tomu uvádí, že chce hráčům poskytnout více možností pro koupi her, ale my do ujednání mezi ním a Humble nevidíme, takže neznáme všechny detaily. Je však zřejmé, že cílem je Steam a k jeho zdolání dle firmy Epic vede cesta skrz partnerství s dalšími obchody. 
 
Na co ale stále čekáme, je nějaká reakce Steamu, kterou by dal najevo, že nějaký Epic vůbec existuje a že nehodlá zůstat jen u okopávání kotníků. Epic ještě mimochodem ohlásil další tituly, které budou v dohledné době přidány do jeho nabídky. Jde o Ancestors: The Humankind Odyssey, Beyond: Two Souls, The Cycle, Heavy Rain, Industries of Titan a Kine.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek