Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control

Epic Store se spojí s Humble a exkluzivně nabídne The Outer Worlds a Remedy's Control
, , aktualita
Společnost Epic Games vyhlásila válku Steamu, neboť jinak se to ani už nedá napsat. Dozvídáme se o dalších dvou exkluzivitách, které budou Steamu alespoň na rok upřeny a pak i o propojení s Humble Store. 
K oblíbeným
reklama
V zaměřovači firmy Epic Games je přirozeně Steam jako donedávna neotřesitelná jednička mezi platformami pro prodej her. Ta však s každou exkluzivitou, která se dostane na Epic Games Store utržila ránu, však nepřišla o žádné nepodstatné hříčky, ale o zásadní novinky jako Metro Exodus či The Division 2, kterou má v nabídce pochopitelně ještě Ubisoft. Nedávno jsme se také dozvěděli o Phoenix Point a nyní tu máme nadějnou náhradu Falloutu v podobě The Outer Worlds a také Remedy's Control. Studio Obsidian vyvíjející The Outer Worlds je však už součástí Microsoftu, takže tato hra bude k dostání také v jeho obchodě. Steam ale opět ostrouhá a Gabe Newell si celkem právem může připadat, že se proti němu všichni spikli.
 
The Outer Worlds
 
Ostatně Epic Games nyní ohlašují partnerství s Humble Store, oblíbeným to zdrojem celých balíků (nejen) her prodávaných za hubičku v rámci různých Humble Bundle. Exkluzivity pro Epic Games Store by tak měly být k dispozici i na Humble Store, který si rovněž ponechá tržby a ty bude rozdělovat dle svých pravidel. Pro zákazníky to tedy znamená, že pokud nechtějí využívat platformu firmy Epic v podobě jejích stránek s nabídkou her, nebudou muset, pokud jim ta od Humble nevadí, nicméně na nutnosti využívat klienta Epic pro instalaci a zprovoznění her se asi nic nezmění. 
 
Remedy's Control
 
Toto partnerství odstartuje tím, že klíče z Humble budou využitelné na Epic Store, a to asi podobně jako si můžeme aktivovat hry pomocí klíčů i na Steamu. Později si už budeme moci propojit účty na Humble a Epic a hry kupovat přímo. 
 
Epic k tomu uvádí, že chce hráčům poskytnout více možností pro koupi her, ale my do ujednání mezi ním a Humble nevidíme, takže neznáme všechny detaily. Je však zřejmé, že cílem je Steam a k jeho zdolání dle firmy Epic vede cesta skrz partnerství s dalšími obchody. 
 
Na co ale stále čekáme, je nějaká reakce Steamu, kterou by dal najevo, že nějaký Epic vůbec existuje a že nehodlá zůstat jen u okopávání kotníků. Epic ještě mimochodem ohlásil další tituly, které budou v dohledné době přidány do jeho nabídky. Jde o Ancestors: The Humankind Odyssey, Beyond: Two Souls, The Cycle, Heavy Rain, Industries of Titan a Kine.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková