www.svethardware.cz
>
>
>
>

Epson nabídne nové tiskárny pro domácnosti

Epson nabídne nové tiskárny pro domácnosti
, , aktualita
Epson představil nové modely tiskáren Expression Premium, a to konkrétně XP-510, XP-610, XP-615, XP-710 a XP-810, které jsou určeny pro domácnosti. Jedná se o inkoustové tiskárny, jež zvládnou tisk dokumentů i fotografií a využívají také...
K oblíbeným
reklama
Epson představil nové modely tiskáren Expression Premium, a to konkrétně XP-510, XP-610, XP-615, XP-710 a XP-810, které jsou určeny pro domácnosti. Jedná se o inkoustové tiskárny, jež zvládnou tisk dokumentů i fotografií a využívají také rozhraní Wi-Fi.
Nové tiskárny nabídnou také tisk na karty a silný fotografický papír, pro nějž tu je druhý přední zásobník, mezi nímž a tím hlavním budeme moci snadno přepínat. Zvládnou také tisk na optická média či oboustranný tisk, pro nějž model XP-810 nabídne oboustranný automatický podavač. Ten poslouží i pro skenování, kopírování a faxování.

Všechny nové modely pak mohou využít aplikace Epson Connect pro bezdrátový tisk dokumentů a fotografií přes rozhraní Wi-Fi a také funkci Wi-Fi Direct pro přímý tisk bez nutnosti připojení přes router. Dále tu máme Epson Creative Print tisknoucí pohlednice, fotografií z Facebooku a další funkce i s využitím Google Cloud Print.

Jako inkousty se využívají Epson Claria Premium kombinující černou, azurovou, purpurovou a žlutou. Ty jsou dostupné ve standardní či XL velikosti. Nezapomeneme také na 88mm displej s dotykovou vrstvou, tisk z paměťových karet či s pomocí PictBridge.

Epson sice představil všechny modely i u nás, ovšem nakonec dodal, že jediným dostupným modelem bude XP-610, a to od září. Ten má 64mm displej a nenabídne automatický oboustranný podavač či zadní podavač speciálních médií.

Zdroj: TZ Epson
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů