www.svethardware.cz
>
>

Eve Spectrum: hromadně financované herní monitory přijdou ve třech verzích

Eve Spectrum: hromadně financované herní monitory přijdou ve třech verzích
, , aktualita
Finská společnost Eve na sebe upozornila už vývojem hromadně financovaného počítače 2 v 1, a sice Eve V Surface Pro. Nyní následují hned tři modely stolních monitorů, které budou zajímat především hráče.
K oblíbeným
reklama
V rámci crowdfundingových kampaní se občas objeví velice zajímavý hardware, což ostatně vyplývá už z podstaty věci. Pokud někdo chce od budoucích zákazníků peníze předem, musí jednak nabídnout životaschopný projekt, ale především něco, co lidé těžko najdou v nabídce jiných firem, i když to často může být především výhodná cena pro "ranní ptáčata". Ovšem ta by měla především vyvážit velice reálné riziko toho, že se lidé svého produktu nakonec nedočkají, ovšem toto riziko není pro finskou firmu Eve už tak velké, a to vzhledem k tomu, co má za sebou. Již nabízené Eve V Surface Pro jsou ostatně složitější zařízení, než novinka v podobě monitorů Spectrum, takže o dovednosti a zkušenosti dané společnosti se nemusíme moc obávat.
 
 
Nyní byl dokončen design monitorů Spectrum, a je tak zřejmé, že si budeme moci vybrat mezi třemi modely s jednotnou úhlopříčkou 27 palců. Lišit se budou především svými panely a shodný budou mít i minimalistický design a velice tenké rámečky.
 
 
Nejlevnější model nabídne rozlišení 2560 x 1440 s obnovovací frekvencí až 144 Hz, jasem 450 cd/m² a HDR400, a to za cenu 349 eur s dostupností od 3. kvartálu tohoto roku. Ke konci roku přijde další model se stejným rozlišením, ale až 240 Hz, 750 cd/m² a HDR600 za 489 eur a také model se 4K/Ultra HD, 144 Hz, 750 cd/m² a HDR600 za 589 eur.
 
Všechny panely budou typu IPS a dodá je společnost LG, přičemž se počítá s odezvou 1 ms, 98% pokrytím barevného prostoru DCI-P3 a 100% pokrytím sRGB a také s typickým kontrastem 1000:1. Všechny tři by také měly nést označení G-Sync Compatible a FreeSync Premium Pro.
 
Dále tu je shodná výbava i s ohledem na konektivitu, a sice jeden HDMI, dva DisplayPort, dva USB-C, tři USB-A a jeden USB-B pro připojení. Nezapomnělo se ani na 3,5mm sluchátkový jack. Nastavení monitoru bude realizováno pomocí čtyřsměrného ovladače a počítá se s tím, že základní verze bude dostupná bez stojanu. Budeme si tak moci pořídit vlastní (100 x 100 VESA), anebo si za 99 eur koupit originální od Eve s možností naklopení, nastavení výšky (130 mm), funkcí pivot (90° doleva i doprava) a snadného odpojení. 
 
Zdroj: Eve 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5 Aaeon PICO-WHU4: "konkurent" Raspberry Pi s Core i5
Malinké počítače jako Raspberry Pi dostaly velmi zajímavou konkurenci, Aaeon PICO-WHU4. Při malých rozměrech překvapí velmi výkonným hardwarem. Je tu totiž 4jádrový procesor Intel Core i5 a podporuje až 16 GB paměti RAM.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD QNAP uvádí QTS 4.4.2: vyšší zabezpečení a TL USB/SATA JBOD
QNAP uvádí novou verzi svého operačního systému QTS 4.4.2 pro své NASy. Ten vylepšuje zabezpečení NASu a přináší také podporu TL SATA JBOD a TL USB JBOD pro připojení dalších disků k zařízení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby Vychází Firefox 74.0.1, opravuje dvě zero-day chyby
Mozilla přichází s novou verzí internetového prohlížeče Firefox 74.0.1. Ta opravuje dvě vážné zero-day chyby typu use-after-free, které dovolovaly spuštění škodlivého kódu a už byly využívány i k praktickým útokům.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo NASA pro start Dragonu s posádkou využije své ikonické "červí" logo
Nyní se už opravdu můžeme těšit na to, že společnost SpaceX vstoupí do historie jako první soukromý subjekt, jemuž se povedlo umístit člověka na oběžnou dráhu. Participovat v tom bude pochopitelně i NASA, která si zvolila své staré logo. 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek
Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu Ghost Recon: Breakpoint a nárůst výkonu díky Vulkanu
Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint byl vypuštěn na trh už loni v říjnu, ale nedávno tato hra dostala podporu API Vulkan v rámci aktualizace na verzi 2.0. Server Kitguru se tak podíval na to, co to přinese s ohledem na výkon 
3.4.2020, aktualita, Jan Vítek4 komentáře