www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

EVGA brzy uvede GeForce GTX 1080 Ti K|NGP|N s garantovaným přetaktováním

EVGA brzy uvede GeForce GTX 1080 Ti K|NGP|N s garantovaným přetaktováním
, , aktualita
Společnost EVGA brzy uvede speciální edici přetaktovatelných grafických karet GeForce GTX 1080 Ti K|NGP|N pojmenovaných podle známého overclockera. Výrobce garantuje možnost přetaktovat GPU o více než 0,5 GHz.
K oblíbeným
reklama
Známý overclocker K|NGP|N propůjčil své jméno speciální edici grafických karet EVGA GeForce GTX 1080 Ti K|NGP|N. U té výrobce garantuje možnost přetaktování GPU přes 2025 MHz. Připomeňme, že výchozí GTX 1080 Ti má takt 1480 MHz, resp. v boost režimu 1582 MHz. Využívá technologii iCX, má pozlacené PCB s vylepšených chlazením využívající mědi. Tři ventilátory se mohou otáčet nezávisle na sobě na základě konkrétních teplot jednotlivých částí grafické karty. Karta má totiž celkem 9 teplotních čidel.


EVGA GeForce GTX 1080 Ti KINGPIN


Takty lze upravovat pomocí aplikace EVGA Precision XOC, ta také umožňuje monitorovat teploty a další parametry. Dvouslotové chlazení dále umožňuje snadno použít karty i v SLI konfiguraci. Pro snazší práci s kabely karta využívá zalomených PCIe konektorů. Přesné datum uvedení na trh zatím nebylo zveřejněno, hovoří se však o červenci. Totéž se týká ceny.

Zdroj: evga.com
reklama
Nejnovější články
Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval Starship SN8 poletí do nižší nadmořské výšky, než Elon Musk původně plánoval
Kosmická společnost SpaceX poslední dobou kromě jiného také usilovně pracuje na vývoji kosmické lodi Starship. Jednotlivé prototypy prochází různými testy, nyní je na řadě SN8 a jeho let do 15 kilometrů namísto původních 18 km. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
25.9.2020, aktualita, Jáchym Šlik23 komentářů