www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

EVGA nabídne GeForce GTX 570 s DisplayPort

EVGA nabídne GeForce GTX 570 s DisplayPort
, , aktualita
Společnost EVGA se rozhodla vytvořit další verzi grafické karty GeForce GTX 570 HD, která bude založena na čipu NVIDIA GF110 a oproti jiným modelům nabídne rozhraní DisplayPort. Kromě toho má ale ve výbavě i jeden HDMI a dva DVI. EVGA GeForce...
K oblíbeným
reklama
Společnost EVGA se rozhodla vytvořit další verzi grafické karty GeForce GTX 570 HD, která bude založena na čipu NVIDIA GF110 a oproti jiným modelům nabídne rozhraní DisplayPort. Kromě toho má ale ve výbavě i jeden HDMI a dva DVI.EVGA GeForce GTX 570 HD bude chlazena velkým ventilátorem umístěným ve středu a nabídne výkon svého GPU na 732 MHz, 480 CUDA jader na 1464 MHz a 1280MB paměti GDDR5 na 3800 MHz se připojí přes 320bitové rozhraní.

Cena byla stanovena na 350 USD, což je o 10 více v porovnání s klasickou verzí.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h DJI FPV: ovládejte dron z pohledu první osoby s rychlostí až 140 km/h
DJI uvedlo nový dron FPV. Ten nabízí možnost ovládání dronu pomocí brýlí FPV Goggles V2 s velmi nízkými latencemi. Působivá je také maximální rychlost stroje, která může dosahovat až 140 km/h.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn Vnitřní Mongolsko zakázalo těžbu kryptoměn
V oblasti Vnitřního Mongolska už nebude možné legálním způsobem těžit kryptoměny, o čemž nedávno rozhodla vláda tohoto autonomního regionu Čínské lidové republiky. Těžaři se tak budou muset přesunout jinam. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu TSMC má dle analytiků ještě letos zdvojnásobit kapacitu 5nm procesu
Obecně by se dalo očekávat, že nástup nových pokročilejších procesů bude stále pomalejší, ale tak tomu není a dá se říci, že je to do velké míry zásluha již konečně dostupné technologie EUVL. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl Programátor rozběhal těžbu Etherea na Apple M1, nemá to však smysl
Těžba kryptoměn je dnes lákavá pro mnoho lidí stejně jako obchodování s nimi. Programátor Yifan Gu zkusil, zda by něco takového bylo možné i na novém procesoru Apple M1. A možné to opravdu je.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4 Asus má v nabídce první desku s AMD B550 a Thunderbolt 4
Společnost Asus se přihlásila se základní deskou ProART B550-Creator, která jako první model s čipovou sadou AMD B550 nabízí rozhraní Thunderbolt 4. Dostupná bude ovšem až od příštího měsíce. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek