EVGA X79 FTW se chystá na trh

EVGA X79 FTW se chystá na trh
, , aktualita
Společnost EVGA si kromě dvousocketové základní desky, pokračovatelky modelu SR-2, připravuje další model určený pro nové procesory Intel Sandy Bridge E. Jedná se o X79 FTW, který už bude určen pro normální desktopové sestavy, ovšem stále...
K oblíbeným
reklama
Společnost EVGA si kromě dvousocketové základní desky, pokračovatelky modelu SR-2, připravuje další model určený pro nové procesory Intel Sandy Bridge E. Jedná se o X79 FTW, který už bude určen pro normální desktopové sestavy, ovšem stále bude třeba mít počítačovou skříň, do níž můžeme instalovat i formát EATX (Extended ATX).

EVGA X79 FTW má klasický černo-červený design, všechny její kondenzátory budou POSCAP a pak tu bude čtveřice slotů DDR3 pro čtyřkanálovou konfiguracu a rozlehlý, ale nízký pasivní systém chlazení. Co se týče dalších rozhraní, disky/SSD apod. zapojíme do dvou SATA 6 Gbps, čtyř SATA 3 Gbps a pro grafické karty je připravena pětice slotů PCI Express x16 (3-way SLI + PhysX a CrossFireX).

Hlavní 24pinový napájecí konektor byl natočen stejně jako konektory SATA, PCI Express a DIMM jsou vybaveny deaktivujícími přepínači, portů USB 3.0 je deset (z toho osm na zadním panelu), chybět nebudou dvě Gb Ethernetové přípojky, 7.1kanálové audio, Bluetooth, debugovací LED, port EVBot a UEFI BIOS.

Její příchod na trh se očekává někdy v příštím měsíci.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry Diablo II: Resurrected dovolí použít uložené pozice z původní 20 let staré hry
Už dobře víme, že Blizzard chystá remaster legendární hry Diablo II. Ponese název Diablo II: Resurrected a bude natolik spřízněná s původní hrou, že dokonce dovolí použít uložené pozice staré i více než 20 let.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
5.3.2021, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
5.3.2021, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů